Zdravá krásaSpoustu úspěchů máme především v oboru hubnutí bez následného jo-jo efektu, v duchu hesla: "Ke štíhlosti se dá jedině projíst". Speciální stravovací plán, kladoucí důraz na individualitu klienta. Plán pohybových aktivit. Sdílení vzájemných zkušeností . Podpora. Pravidelné kontrolní konzultace.Dbáme na to, aby si klient "změnu" užil - jen tak lze dosáhnout trvalého efektu. Cesta za zdravým a krásným tělem musí být příjemná.Zásady racionální stravy, přibírací "jídelníčky", přednášky pro veřejnost. Speciální cvičební programy - s možnou asistencí.

Telefon: 605282524
E-mail: katerina.kostkova@seznam.cz
WWW: www.stihlost-zdrave.cz
Facebook:
Adresa: H.Synkové 1006
76331 Brumov-Bylnice
Pobočky: Dle telefonické domluvy 605 282 524

Články

Příběh Šárky
18.03.2014
Osobní příběh? Nevím, odkud začít. Takže něco ze záznamů z pravidelných měření. Od začátku mám dole "pouze" 12 kg (necelé dva a půl měsíce), přičemž z toho je ale 10 kg tuk (představte si 20 půlkilových kostek sádla), svalová hmota zůstala stejná (ale při snížení váhy narostla procentuálně), voda šla procentuálně taky nahoru.

Fotogalerie


Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: