Poradna pro výživu - Dagmar Černá

registrovaný nutriční terapeut

Poradna nabízí jednorázové odborné konzultace i dlouhodobou péči pro dospělé, děti či všechny zájemce o zdravý životní styl. Pomoc při snižování nadváhy, dietních omezeních, rozboru a úpravách jídelníčku, pohybové aktivitě či zdravém životním stylu.

Vsetín      více informací

Ing. Monika Figelová

Poradce pro výživu, lektor fitness jógy

Nabízím výživové poradenství ve Vsetíně a okolí. Měření skladby těla přístrojem BODYSTAT. Zelené potraviny. Lekce fitness jógy.

Vsetín      www.vyziva-joga.cz     více informací

Zdenka Vlčková

Nutriční poradenství

Certifikovaný poradce pro zdravou výživu a suplementaci: Od roku 2001 se zajímám o alternativní obory a zdravý životní styl. Určitě pro každého z nás je lepší preventace než následná léčba jakéhokoli problému. Jeden z hlavních pilířů pro zdravý život je správná skladba stravy. Zaměřuji se na správné stravování a redukční programy s použitím klasických potravin s využitím zásad správného stravování. Kromě poradenství pro redukci hmotnosti se specializuji na klienty s různými onemocněními, speciálně na klienty s mononukleózou a diabetem.

Zašová      www.nutri-zv.cz     více informací

Lada Juřicová

Poradenství v oblasti zdravé výživy, analýza složení těla přístrojem InBody R20, individuální výživové plány, stravovací režim pro těhotné a kojící matky, pro klienty nemocné diabetem nebo celiakií

Valašské Meziříčí      www.jimezdravevalmez.cz     více informací

Jana Sajdáková

JezteChytře.cz

Nevíte si rady s výživou a stravováním? Trápí Vás zdravotní problémy nebo jim chcete účinně předcházet? Bojujete s váhou, nebo se celkově necítíte ve své kůži? Chcete pečovat o své tělo a udržet si dlouhodobě krásu a zdraví? Netrapte se hladověním a neúčinnými dietami. Pomůžu Vám změnit Vaše stravovací návyky a celkový životní styl. Pouze tak dosáhnete trvalé úpravy Vaší váhy. Poradím Vám, jak pečovat o své tělo, abyste si udrželi dlouhodobou krásu a zdraví. Jsem tu pro Vás. Objednejte si den a hodinu Vaší návštěvy. T: 604 775 236, E-mail: jeztechytre@seznam.cz

Rožnov pod Radhoštěm      www.jeztechytre.cz     více informací

Fit 4 Life ......zdraví pod kontrolou

Výživové poradenství a naturopatická poradna

Výživové poradenství a naturopatická poradna. Hloubková diagnostika zdravotního stavu pomocí OBERONu, KOS - kondičního orgánového skeneru,Darkfield mikroskopu a analýzy stavby těla.

Rožnov pod Ŕadhoštěm       www.studiozdravi.eu     více informací

Centrum rovnováhy

Analýza těla na váze Tanita, jídelníčky na míru, obezita u dětí, psychologická poradna,meditace v hladině Alfa

Vsetín      www.centrum-rovnovahy.cz     více informací

Ing. Petra Chalupová

NUTRISANTE výživové poradenství

Úprava hmotnosti dle přání klienta (redukce, udržení příp. zvýšení váhy), rady pro osoby trpící potravinovými alergiemi/intolerancemi, měření na přístroji TANITA BC 1000.

Rožnov pod Radhoštěm      nutrisante-vyzivove-poradenstvi.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: