Studio zdraví MK

Bylinný krámek DIA-RACIOPoradna: výživová poradna, sestavení jídelníčku,poradna zdravé výživy, poradna STOB, kurzy hubnutí STOB, poradna pro poruchy páteře, Iris diagnostika.Regenerační centrum pro poruchy páteře:manuální terapie SM systém podle MUDr. Smíška (spirální stabilizace a mobilizace páteře), Dornova metoda, computerová kineziologie, kineziotaping, masáže. reflexní terapie, sestavení cvičení pro vyrovnání svalových disbalancí, výuka a korekce cviků pro domácí cvičení.Cvičení: pilates, SMS lana, zdravotní cvičení na páteř,  bosu, míče, flowin, břišní tance, zumba, kruhový trenink, DC tanec.Nordic walking: hubneme a získáváme kondici v přírodě Další služby:měření Inbody 230 - změříme množství tuku, kosterní svaloviny, vody, svalové nerovnováhy, bazální metabolismus. Pomocí tohoto testu je možné sledovat změny které probíhají při správné stravě a cvičení.

Telefon: 603 533 453
E-mail: kolebabova@diaracio.cz
WWW: www.diaracio.cz
Adresa: Husova 964
267 51 Zdice
Pobočky: Studio zdraví MK Zdice
Beroun Medicentrum - poliklinika (Politických vězňů)

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: