Říkám tomu NOVÝ STYL ŽIVOTA

Rubrika: Podařilo se
Autor:

Říkám tomu jiný styl života...

Kontaktovat výživovou poradkyni, mě napadlo, když byly mé druhorozené dcerce 2 roky. Vadilo mi, jak moje postava vypadala a necítila jsem se v dobré kondici.

Zabrousila jsem tedy na internet a našla stránky Petry Štětinové.

Před první návštěvou jsem se svěřila manželovi, ale neshledala jsem se s pochopením, ale nedbala jsem jeho názorů a zkontaktovala jsem Petru a domluvila si první schůzku.

První měření: váha 78,5 kg a při výšce 172 cm a další parametry svého těla, nad kterými člověk jen zatajuje dech.

A pak to začalo, zázračné martýrium sestavování jídelníčku, podle své chuti, ale podle daných „mantinelů". Měla jsem problém se svačinami - honem něco do tašky a pak jsem se pozastavovala nad tím jestli je to dobře nebo ne. Samozřejmě nebylo. Člověk si na to musí udělat čas a pochopit, že množství a vyváženost má něco do sebe. Takže s novým jídelníčkem vzápětí přišli i jiné zvyky.

Přes léto to bylo docela složité, období grilovaček, vínka a jiných lákadel. :-) Ale i tak jsem to zvládla, zavedla jsem si i nový styl při návštěvách. Salátek jí snad každý a obložený talíř se šunkou a nízkotučným sýrem, k tomu celozrnné pečivo, taky nikdo neodmítne.

Teď už žiji svůj nový styl života 5 měsíců a cítím se fajn s váhou 65,1 kg a velikostí oblečení 38. A manžel? Změnil názor. :-)

Chtěla bych tímto Petře poděkovat, že mi ukázala správný směr.

Úbytky v centimetrech: Pas - 9,5 cm; Břicho - 14,5 cm; Boky - 10 cm, Stehna - 7 cm


Další články z rubriky Podařilo se

Příběh Šárky

Osobní příběh? Nevím, odkud začít. Takže něco ze záznamů z pravidelných měření. Od začátku mám dole "pouze" 12 kg (necelé dva a půl měsíce), přičemž z toho je ale 10 kg tuk (představte si 20 půlkilových kostek sádla), svalová hmota zůstala stejná (ale při snížení váhy narostla procentuálně), voda šla procentuálně taky nahoru.

Jak řešit nadváhu při vegetariánské stravě

O Ing. Gazdíkové jsem se dozvěděla přes DM drogerii a její program active beauty - svět výhod, kde byla možnost zvýhodněné konzultace s výživovým poradcem. Nejbližším poradcem byla právě paní Gazdíková, na jejichž webových stránkách jsem se dočetla, že zpracovává jídelníčky i pro vegetariány a vegany. To mi bylo moc sympatické, protože jsem vegetariánka a toužila jsem pár kilo zhubnout a zároveň si nechat sestavit veganský jídelníček, abych věděla jak takový vyvážený a plnohodnotný veganský jídelníček vypadá.

Jak hubne špičkový lékař

Hubnutí a lékař. Dvě slova, která patří k sobě. Ne vždy je ale lékař poradcem. Příkladem je profesor Čestmír Neoral (62). V chirurgickém světě uznávaná kapacita a přednosta chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci nikomu neradil, ale naopak nechal si doporučit, jak úspěšně zhubnout. „Vsadil jsem na proteinovou dietu a shodil osmnáct kilogramů,“ říká. 

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: