Renata Zápotocká

Výživový poradce a sportovní dietologVýživový poradce a sportovní dietolog, poradenství v oblasti redukční i racionální výživy analýza skladby těla vytvoření plnohodnotného jídelníčku kompletní hubnoucí a fixační program spolupráce s odborníky (lékařem, trenérem, terapeutem) doporučení pohybových aktivit konzultace a podpora Pokud má být trvalé, musí být postupné - max. 0,5 kg za týden. Tím se vyvarujete jo-jo efektu. Neslibuji tedy zázraky, ale nabízím hubnutí šité na míru s ohledem na váš věk, pohlaví, vaše možnosti i zdravotní stav a po dosažení cílové váhy si váhu udržet. Nejedná se o diety z časopisů, hladovění nebo dietní přípravky, ale o postupnou změnu životního stylu, který zahrnuje kvalitní, dobrou a pestrou stravu a také pohyb. Co pro to musíte udělat? Chtít. Hubnutí začíná v hlavě a věřte, že pokud opravdu chcete, tak to jde. A o to lépe, když na to nejste sami.

Telefon: 775246033
E-mail: renata.zapotocka@seznam.cz
WWW: www.vyzivovyporadce-hubnuti.cz
Adresa: Klicperova 1723
28922 Lysá nad Labem

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: