Příběh paní Moniky - jak jsem zhubla zdravě

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Zdravím všechny s pár kily navíc!
Po mém několikaletém marném boji s nadbytečnými kily jsem zkusila 2-měsíční program sestavený podle Štěpánky.
Jídelníček mě naprosto vyhovoval. Skládal se ze surovin, které jsou naprosto běžně dostupné a hlavně chutné. Dokonce jsem nemusela navštívit obchod se zdravou výživou a ani se zcela vzdát sladkostí. Občas jsem si mohla dát i malou sušenku nebo kvalitní čokoládu, ale také jsem samozřejmě musela do programu zařadit i nějaký ten pohyb.
Výška 168 cm, Původní váha: 72 kg váha po programu: 64 kg
Úbytek tuku -6,2%
Celkový úbytek na mírách: -65 cm

Další články z rubriky Podařilo se

Nevzdávejte se!

S Pavlínkou jsem se seznámila v době, kdy jsem se rozhodla, že se začnu cítit opravdu nadmíru skvěle. Pomohla mi hodně ve výběru potravin, které ovlivňují můj nárůst a to jak svalové hmoty tak redukci tuků.Naučila mě správnému složení potravin po celý den, to mi moc v režimu chybělo. Musím uznat, že to byla trošku makačka, než jsem si zvykla, kolik gramů čeho si mám vzít k jídlu, ale nyní jsem velmi spokojená, že už se v tomto orientuji, a tak jak jsem chtěla - cítím se naprosto úžasně

PROMĚNA LIBEREC

Panu Petrákovi patří mé nejupřímnější DÍKY za to, že je neustále na telefonu a kdykoliv poradí a největší OBDIV za to jaký je a co pro mne udělal, jak po psychické tak po fyzické stránce!

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: