Díky programu Pavla Petráka jsem zhubla za necelé 3 měsíce 10 kg

Rubrika: Podařilo se
Autor: Specialista v oblasti výživy Pavel Petrák PRAHA-LIBEREC-ČESKÁ LÍPA

Díky programu Pavla Petráka jsem zhubla za necelé 3 měsíce 10 kg
Mé hubnutí!
Po první konzultaci s panem Petrákem, mi pan Petrák sdělil, že když se sebou nezačnu něco dělat, tak do budoucna budu mít veliké zdravotní problémy. 
Od té chvíle, jsem se rozhodla, že už nechci žít takovým stylem života jako doposud a začala jsem navštěvovat pana Petráka. 
Všechno začalo, když jsem studovala na střední škole. Z časového důvodu jsem neměla čas na sportovní aktivity, jako dříve. Stravovala jsem se převážně ve fast foodech a ve školní jídelně, kde jsem se stejnak těšila na nějaký ten plátek masa s hranolky. Od té doby, jsem začala přibývat na váze a celkem jsem ztloustla o 13 kg. 
Věděla jsem, že hubnutí nebude jednoduché, ale pevně jsem věřila, že to s mojí sestrou zvládneme. Mimochodem, ta začala pana Petráka navštěvovat také. Tak jsem do hubnutí, měla hned větší chuť a věděla jsem, že v tom nebudu sama. 
Začátky nebyly opravdu vůbec jednoduché. Když jsem dostala do rukou první jídelníček, myslela jsem si, že to nezvládnu, ale nakonec s mojí vůlí, podporou mé sestry a celé rodiny jsem to zvládla. Nejprve jsem musela přestat pít všechny slazené nápoje (Coca Cola, Sprite), které v mém denním režimu převažovaly, a musela jsem denně vypít 3,5 l vody. To pro mě nebylo zase tak těžké, jak jsem si na začátku myslela. Jako druhou věc, jsem si musela do domácnosti koupit váhu a začít si všechny potraviny pečlivě vážit. To mě bavilo a neměla jsem s tím žádný problém. Důležitou věc, také sehrálo to, že jsem si musela najít čas, si všechno jídlo připravovat. Někdy mi pomáhala mamka, ale někdy jsem si hold musela vystačit sama. 
Myslím si, že mě mé hubnutí hodně věcem naučilo. Dříve jsem nevěděla, co je to snídaně. Když jsem ráno vstávala do školy, vůbec jsem nestíhala snídat a nechtělo se mi kvůli snídani dříve vstávat. Nyní? Vstávám tak o půl hodinky, někdy i dříve a v klídku se nasnídám. Nyní více dbám na to, co jím a hlavně, kdy to jím. Dříve jsem do mého jídelníčku vůbec nezahrnovala ryby, pořád jsem jedla jenom maso. Teď už si snad jídelníček bez ryby – pořádného pstruha nedokážu přestavit. Je to velice výborná záležitost. A ty 3,5 l vody? Myslím, že už do mého nynějšího životního stylu nebudu zařazovat žádné slazené nápoje a když už, tak jenom výjimečně. S vodou jsem se spřátelila. 
Tímto, bych strašně moc chtěla poděkovat panu Petrákovi, který mi s mým hubnutím po celou dobu pomáhal a prakticky mi změnil můj život. Určitě doporučuji dalším lidem, kteří nejsou spokojeni se svou váhou a životním stylem. 
..K.Přibáňová V České Lípě 27.04.2014 Viz:foto

Další články z rubriky Podařilo se

Příběh o hubnutí trojnásobné maminky

Od malička jsem byla takové to oplácané dítě a ani v pubertě jsem z toho nevyrostla. Vždycky jsem toužila být štíhlá, abych mohla nosit všechny ty krásné věci, které jsem do té doby jen okukovala. Postupem času přišly děti, máme celkem 3 a z každého těhotenství nějaké to kilo navíc zbylo.

Paní Mudr. Eva H. zhubla jsem a stále ještě pokračuji

Paní doktorka Eva z Ústí nad Orlicí zhubla během půl roku 18 kg, ztratila tuk a nikoliv svalovou hmotu. I nadále s redukcí váhy pokračujeme a co nevidět bude aktuální fotografie z našeho snažení.

Díky programu Pavla Petráka zhubla za 3 měsíce 11 Kg

Díky tomuto programu se radikálně snížilo dávkování inzulínu na léčbu mé cukrovky.

Do padesáti let jsem neměla problémy se svoji váhou,ale jak jsem onemocněla cukrovkou tak moje váha šla postupně směrem nahoru.Nevěnovala jsem tomu dostatečnou pozornost.S přibývající váhou jsem se začala smiřovat i když mě to trápilo.Různé diety jsem zavrhla vzhledem k mé cukrovce.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: