Jak řešit nadváhu při vegetariánské stravě

Rubrika: Podařilo se
Autor: Ing. Pavla Gazdíková

Jak řešit nadváhu při vegetariánské stravě
O Ing. Gazdíkové jsem se dozvěděla přes DM drogerii a její program active beauty - svět výhod, kde byla možnost zvýhodněné konzultace s výživovým poradcem. Nejbližším poradcem byla právě paní Gazdíková, na jejichž webových stránkách jsem se dočetla, že zpracovává jídelníčky i pro vegetariány a vegany. To mi bylo moc sympatické, protože jsem vegetariánka a toužila jsem pár kilo zhubnout a zároveň si nechat sestavit veganský jídelníček, abych věděla jak takový vyvážený a plnohodnotný veganský jídelníček vypadá.

Už když jsem se do vypracovaného jídelníčku podívala, těšila jsem se, až se na jeho realizaci vrhnu. Tolik zeleniny a ovoce. Překvapilo mě, že příloh a bílkoviny není tolik, jak jsem byla u sebe zvyklá, naproti tomu však moře zeleniny (na což jsem tedy zvyklá také nebyla). Navíc je třeba podotknout, že jídla chutnala znamenitě. Zastoupena byla i má oblíbená sladká chuť, ale ve své zdravější alternativě a spolu s pravidelností v jídle mě mé časté chutě na sladké doslova opustily. Po jídle jsem byla vždy sytá a cítila se velmi dobře. Dokonce bych řekla, že jsem se nikdy necítila tak zdravá a plná energie. Vybavuji si, že jsem pobývala s nemocnou kolegyní v jedné kanceláři, ona kašlala a já si jedla ty své saláty na svačinu a byla jsem si jistá, že na mě teď prostě nemoc nemá nárok.

Pravidelné návštěvy u paní Gazdíkové potvrzovaly to, že dodržování jídelníčku a pravidelná tělesná aktivita (zamilovala jsem si pilates) začaly přinášet první výsledky. Tuky odcházely a část z nich nahradily svaly. Cítila jsem se báječně. Tělo se zbavovalo nepotřebného, na jaře se opět vrátila samočistící funkce organismu. A poté jsem zjistila, že se nám s partnerem po více než ročním snažení o početí, zadařilo. A jsem přesvědčená, že se na tom z velké části podílela i strava, po které jsem se cítila dobře nejen fyzicky ale i psychicky. Takže část konzultací jsme se pověnovaly i vhodné stravě v těhotenství.

Dneska ve svém stravování zase trochu plavu, protože s malým človíčkem je toho času o hodně méně, ale vím co do svého jídelníčku zařadit, abych se opět cítila báječně. A za to paní Gazdíkové moc děkuji!
Dagmar, 34 let, Uherské Hradiště


Další články z rubriky Podařilo se

Díky programu Pavla Petráka jsem zhubla za necelé 3 měsíce 10 kg

K.Přibáňová díky programu Pavla Petráka zhubla za necelé 3 měsíce o 10 kg a vytvarovala svou postavu dle svých představ!

Říkám tomu NOVÝ STYL ŽIVOTA

Říkám tomu jiný styl života...

Kontaktovat výživovou poradkyni, mě napadlo, když byly mé druhorozené dcerce 2 roky. Vadilo mi, jak moje postava vypadala a necítila jsem se v dobré kondici.

Cesta ke štíhlé postavě slečny Gábiny:

Moje cesta k xl-s medical...jednoho krásného podzimního večera jsem koukala na internetu konkrétně na jenprozeny.cz a zaujala mě tam soutěž o hubutí s přípravky xl-s medical. Říkala jsem si nemáš co ztratit a risk je zisk, tak jsem vyplnila formulář i s fotografií a pustila to z hlavy s myšlenkou, že mě si určitě nevyberou. O pár dní později mi přišel mail a zároveň pozvání do Prahy na první focení s finalistkami soutěže.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: