Mgr. Pavel Kešner

Oloffson spol. s r.o.O výživu se zajímám od doby studia na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové, která pro tyto účely poskytuje slušný objem použitelných informací (především z oblasti fyziologie, patofyziologie, biochemie, patobiochemie a farmakologie). Chtěl jsem si tyto vědomosti nějak obnovit a ucelit. Proto jsem se zúčastnil kurzu "Poradce pro výživu", pořádaného firmou Nutris.
Poradenské služby poskytuji v "Resortu Sv. Kateřina", v našem penzionu Oloffson i pro místní zájemce. Součástí asi hodinového sezení je: Změření a zvážení na digitální váze Omron, která umožňuje vyhodnocení množství tělesného tuku a svalové hmoty. Vyhodnocení skladby obvyklého jídelníčku. Při doporučení změn vycházím z oficiálních dokumentů "Společnosti pro výživu", amerických "USDA Dietary Guidelines" a z poznatků současné lékařské a sportovní dietologie (především Svačina a kol.: Klinická dietologie; Burke,Maughan: Výživa ve sportu; a další) Zdravotní rizika nadváhy a obezity se zaměřením na rizika metabolická. Viscerální (útrobní) tuk a jeho souvislost s metabolickým syndromem. Pohyb a fyziologie zátěže, metabolické krytí svalové činnosti a mobilizace zdrojů energie, doporučení vhodné pohybové aktivity, jéjí délky, intenzity a frekvence. Vyhodnocení pomocí měření tepové frekvence (sporttester Suunto). Cena: 290Kč/h 60Kč/každá další započatá čtvrthodina 50Kč přeměření na váze Omron s vyhodnocením poměru tukové a svalové hmoty. Přenáška pro větší počet účastníků možná, téma, rozsah, cena po dohodě

Telefon: 565495595
E-mail: p.kesner@oloffson.cz
WWW: www.oloffson.cz
Adresa: Palackého nám. 15
394 64 Počátky

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: