Leona Šťastná- výživový poradce a analýza vlasů

ŠŤASTNÉ ZDRAVÍSestavím profesionální výživový program pro zdravé hubnutí bez stresu, hladovění a jo-jo efektu, pro zlepšení zdravotního stavu a pro každého, kdo chce změnit životní styl a být zdravý. Na základě laboratorního vyšetření provedu analýzu prvků z vlasů, která zjistí koncentraci stopových a toxických prvků ve Vašem organismu, poukáže na existenci zvýšeného rizika objevení se určitého onemocnění a tím zajistí kvalitnější, zdravější a delší život. Provedu profesionální analýzu těla bioimpedanční metodou, a to změřením na Bodystatu. Bodystat změří tuk, svalovinu, vodu, kostní hmotu, bazální metabolismus, celkovou metabolickou potřebu při zvoleném stupni aktivity a úroveň rizika srdečního onemocnění. Sestavím individuální jídelníček míru nebo plán doporučených přírodních doplňků stravy na míru (pod lékařským dohledem). Spolupracuji s odborným lékařem- internistou a gastroenterologem Mudr. Orlíkem a známým lektorem výživového kurzu Mgr. Jelínkem. 

Telefon: +420604953199
E-mail: leona@stastne-zdravi.cz
Skype: leona7211
WWW: www.stastne-zdravi.cz
Adresa: Gebauerova 1707
530 03 Pardubice

Fotogalerie


Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: