Veronika WeissováJsem certifikovaná fitness trenérka, výživová poradkyně a praktikantka koučovací metody Access Bars.Nepotřebujete žádnou dietu, ale trvalou změnu stravovacích návyků.Proto nedělám jídelníčky na míru, ale raději vás naučím porozumět svému tělu a jídlu komplexně, abyste už nikdy žádné jídelníčky na míru nepotřebovali.Naše tělo zná svoji ideální váhu, pokud je vše v rovnováze. Jestli že má správný přísun sacharidů, tuků, bílkovin, dostatek pohybu ale i odpočinku. Pomohu vám najít vaši rovnováhu.Obrátit se na mně můžete pokud:Chcete zdravě a bezpečně upravit svou váhu s pomocí odborníka.Chcete vědět, jak si optimální váhu dlouhodobě udržet.Znáte vše o hubnutí, ale potřebujete podporu a motivaci.Moje služby:- Osobní tréninky (hubnutí, zlepšení kondice, nárůst svalové hmoty, prevence bolesti zad)- Konzultace o zdravém životním stylu online i osobní- Osobní Relax terapie Access Bars

Telefon: 776839914
E-mail: veronikaweiss@centrum.cz
WWW: veronikaweissova.cz
Facebook:
Adresa: Mírová 261
28914 Poříčany

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: