Martin Linda

Výživové poradenství dostupné všem.

Nymburk      www.oporazdravi.cz     více informací

Mgr. Erika Pavlíková, MBA

hu.ha/hubnutí-hadry

Unikátní propojení poradenství v oblasti výživy a oblékání, abyste se cítili skvěle ve svém těle :-). Od ledna 2016 "MAILOVÉ HUBNUTÍ", více na webových stránkách Poskytuji poradenství v oblasti Prahy a okolí

Čelákovice      www.hubnuti-hadry.webnode.cz     více informací

Michaela Pospíšilová - M-fit.cz

Odborné poradenství v oblasti výživy, úpravy hmotnosti a změny životního stylu.

Kompletní změna životního stylu, individuální přístup ke každému klientovi, stravovací režim s ohledem na zdravotní stav, jídelníček přesně dle vašich potřeb, psychická podpora a motivace v průběhu cesty za stanoveným cílem.

Zdiby + pobočky      M-fit.cz     více informací

Active NUTRITION

- Nabízím poradenství v oblasti zdravé výživy - Redukční, racionální, sportovní výživa - Individualní a diskrétní přístup - Diagnostika pomocí tělesného analyzátoru, zhodnocení aktuálního zdravotního stavu + návrh na řešení vycházející ze současného stavu a stravovacích návyků - Jak se zbavit špatných stravovacích návyků? Hubnutí bez jojo efektu, bez hladovění - Sestavuji VÝŽIVOVÉ PLÁNY, které jsou zároveň edukativní materiály a jsou vodítkem pro správné stravování - Pomohu Vám naučit se správnému stravovacímu režimu tak, aby jste byli schopni dosáhnout Vašeho cíle a spokojenosti.

Buštěhrad      www.zdravyvikend.cz     www.active-nutrition.cz     více informací

Blanka Makoňová

Výživové poradenství pro zdravé tělo i zdravou duši ... aneb jak získat zdravý vztah k jídlu, ke svému tělu i sama k sobě

Jenštejn      www.bomiha.cz     více informací

Radová Marta

Výživové poradenství a suplementace

Nabízím výživové poradenství a suplementaci ( i on -line ) pro dospělé i děti od 6 let, (úprava váhy, udržení váhy, zpracování jídelníčků i pro klienty s nepravidelnou pracovní dobou). Jídelníčky jsou sestaveny z běžně dostupných potravin. Klientům poskytuji řádnou péči.

Rakovník + pobočky      vyzivazdrave0.webnode.cz     https://www.firmy.cz/detail/13262879-marta-radova-strnadova-malinova.html     více informací

Kristýna Sixtová, výživové poradeství Six Fitness

Jako jedni z mála se při sestavováním jídelníčku řídíme Paretovým pravidlem! Z 80% jezte podle jídelníčku a zbytek si jednoduše oblíbená jídla užívejte!

Čelákovice      www.sixfitness.cz     více informací

Jiřina Mačková

JM NUTRI

Jídelníčky na míru pro děti i dospělé

Kralupy nad Vltavou      www.jmnutri.cz     více informací

Poradna pro výživu a životní styl - Ing.Miloš Raisler

V mé poradně vás nelimitují zázračné pilulky, doplňky stravy, čas a peníze, které nejsou ani mým pánem. Na prvním místě jste vždy Vy a váš cíl. Jídelníčky redukční, racionální, specifické na míru klientovi, komplexní plány výživy a pohybových aktivit, měření kompozice těla, osobní konzultace a komunikace mimo ně, koučování, osvěta, cesta k dlouhodobě udržitelnému životnímu stylu. CÍLEM NENÍ draze a rychle zhubnout a ještě si přitom poškodit vlastní zdraví . . , nejde přece vždy jen o krásu.

Kladno + pobočky      www.poradna-raisler.cz     více informací

Zdravá a krásná - poradenství Hana Herčíková

Výživa a dietologie

Potřebujete redukovat váhu, poradit s hubnutím nebo si váhu jen tak udržet? My vám s tím pomůžeme. Redukcí váhy lze odstranit nebo zmírnit mnoho zdravotních problémů

Benešov + pobočky      www.zdravaakrasna.com     www.sebelecba.com     více informací

Marcela Fialová, DiS.

Poradce pro výživu

Nabízím poradenství v různých směrech výživy. Ať už jde o hubnutí, zlepšení stravovacích návyků nebo různé intolerance, alergie a onemocnění související s nutnou úpravou jídelníčku. Zabývám se také výživou v těhotenství, při kojení a výživou dětí od 0 do 18 let.

Čelákovice + pobočky      www.poradenstvi-vyzivove.cz/     více informací

Nutribalance Ivana Kabelková

Potřebujete efektivně a dlouhodobě zhubnout a svou váhu si udržet? Obraťte se na mě. Ráda Vám sestavím jídelní i pohybový plán podle Vašich možností a zvyklostí.

Říčany      www.nutribalance.cz     více informací

Feellife - Kristýna a David Kváčovi

Profesionální a individualizovaná pomoc v oblasti výživy a pohybu.

Čerčany      feellife.cz     více informací

Eva Klečková

Jednoduchost a intuice ve výživě

Mým cílem je pomoci vám cítit se zdravě a spokojeně a to prostřednictvím doporučení o stravě a životním stylu. Mojí hlavní filosofií je jednoduchost a intuice ve výživě, vzdělávání klientů tak, aby se dokázali spolehnout na sebe a věřili svému tělu. Při sezeních vám pomohu se zorientovat ve „výživové džungli“. Naučíte se, jak si vybírat v široké škále potravin a samy si sestavit zdravé a vyvážené jídlo s ohledem na váš cíl, a to ať již jste na pracovním obědě, rodinné oslavě či pokud máte jen 10 minut, než poběžíte pro dítě do školky. Jako kvalifikovaná nutriční terapeutka vám můžu nabídnout, mimo klasického poradenství při úpravě váhy, sportovní výživy, výživy v těhotenství a při kojení, i pomoc při existujících zdravotních potížích (např. únava, stres, poruchy trávení, hormonální obtíže, imunitní a kožní problémy, alergie a potravinové intolerance, zvýšený krevní cukr atd.) Nevěřím v držení diet a odříkání, seznamy doporučených a zakázaných potravin, či vážení porcí jídla ani nenabízím zázračné koktejly a pilulky na hubnutí. Tohle nechávám jiným. Věřím v sílu vlastního rozhodnutí, kvalitní informace, snahu opravdu něco ve svém životě změnit a podporu lidí kolem.

Unhošť + pobočky      více informací

Mgr. Kateřina Králová - registrovaný nutriční terapeut

Poradenství Králová

Měření na bioimpedanční váze Tanita pro zjištění poměru tukové a svalové hmoty, množství vody v těle, bazálního metabolismu a metabolického věku Sestavení individuálního jídelníčku Tříměsíční redukční program Odborné rady pro správnou výživu dětí, dospělých, seniorů a budoucích maminek

Sedlčany + pobočky      www.poradenstvi-kralova.cz/     více informací

celkem 66 záznamů na 5 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: