Kristýna Báčová, DiS.

Změna životního stylu, životní koučink a nutriční poradenství.

Praha 7      https://kristyna-bacova.cz/     více informací

Ing. Eva Prchalová

Konzultace kdekoli potřebujete

Přijedu k Vám domů, do práce nebo na jiné společně vybrané místo v Praze, zhodnotím složení Vašeho těla pomocí moderních diagnostických metod a nasměruji Vás k úspěšnému dosažení Vašich cílů.

Praha 9 + pobočky      www.prchalova-vyzivovy-poradce.cz     více informací

Centrum výživy a zdraví

ZHUBNĚTE ZDRAVĚ POD ODBORNÝM DOHLEDEM VÝŽIVOVÉHO PORADCE.

Praha 2, metro Náměstí Míru      www.poradcehubnuti.cz     více informací

Zuzana Komůrková

Studio Cesta ke změně, Výživou ke změně

Nabízíme služby výživového poradenství jak klasické, tak pro vegetariány, vegany a příznivce bezlepkového stravování, analýzu tělesného složení na BIA přístroji Tanita, kurzy zdravého vaření a ochutnávky, kurzy vaření pro vegetariány a vegany, kurzy bezlepkového vaření.

Praha 7 - Holešovice      www.vyzivoukezmene.cz     více informací

Ing. Lenka Diblíková, Ph.D.

LifeUp

Nabízíme služby v oblasti výživového poradenství, dále koučování v oblasti zdravého životního stylu a nabízíme svým klientům široké spektrum poradenských služeb. Pracujeme rovněž s klienty se specifickými stravovacími požadavky – těhotnými maminkami, celiatiky a diabetiky. Lifeup Váš výživový a lifestylový poradce.

Praha 13 + pobočky      www.lifeup.cz     více informací

Petr Filipec

Activealp

Nabízím služby nejen v oblasti výživy ale také v pomoci změny životního stylu. Individuální vedení každého klienta. Být zdravý znamená být šťastný. Pohled na váš zdravotní stav z učení tradiční čínské medicíny. Individuální tréninkové plány na míru.Společné cvičení tai chi , yoga , chirunning a mnoho dalších.

Praha 1      activealp.cz     více informací

Bc. Daniela Poláchová

Studio Cesta ke změně, Výživou ke změně

Nabízíme služby výživového poradenství jak klasické, tak pro vegetariány, vegany a příznivce bezlepkového stravování, analýzu tělesného složení na BIA přístroji Tanita, kurzy zdravého vaření a ochutnávky, kurzy vaření pro vegetariány a vegany, kurzy bezlepkového vaření.

Praha 7-Holešovice      www.vyzivoukezmene.cz     více informací

Dejan Hrnjica

Výživové poradenství podle přírodní medicíny

Praha 10      dejan1.webnode.cz/     více informací

AMIS consulting s.r.o.

Centrum Bodyisland

Nabízíme jedinečný a komplexní přístup ke klientům. V naší poradně Vám nebudou vnucované žádné zázračné preparáty ani jídelníčky, na jejichž základě zaručeně zhubnete. Pomůžeme Vám pochopit, jak funguje Vaše tělo a naučíme Vás naslouchat mu. Nenásilně Vás provedeme procesem změny životního stylu a hubnout začnete zcela přirozeně bez hrozby jojo efektu. Hubnutí se pro Vás stane radostí.

Praha 2      nove.bodyisland.cz/nase-sluzby/vyzivova-poradna/     více informací

Výživové centrum Mgr. Mariany Halmanové

Profesionální poradenství bez prodeje výživových doplňků

Komplexní a profesionální služby v oblasti výživy, stravování, diagnostiky pohybového aparátu a výběru optimální pohybové aktivity......Jmenuji se Mariana Halmanová, členka Aliance výživových poradců, Sdružení výživových poradců a Společnosti pro výživu. Působím jako externí expert pro Evropskou Unii v oblasti zdraví a výživy. Ve své praxi se zaměřuji na klienty, kteří potřebují redukovat nebo naopak přibrat, na kojící a těhotné matky, sportovce, výživu seniorů, dětí, klientů s potravinovými intolerancemi či alergiemi, atd.. Konzultace zakládám na úpravě jídelníčku a stravovacích návyků, nikoliv na prodeji výživových doplňků.

Praha 10 + pobočky      www.vyzivovecentrum.cz     více informací

Šárka Jakešová, DiS., RNT

registrovaný nutriční terapeut

Nabízím poradenství výživy pro dospělé, děti i dospívající. Specializuji se na poruchy příjmu potravy, úpravy hmotnosti a léčebně podmíněné diety. Nabízím jak individuální péči, tak i skupinové kurzy výživy pro veřejnost. Objednat je možné ONLINE konzultace.

Praha 5 - Anděl      www.vyziva-poradna.cz     www.vivo-academy.cz     více informací

Julie Zákostelecká

individuální hubnoucí programy, tréninkové plány, měření na přístroji Tanita

Praha 4      www.it-is.cz/terapeutka     více informací

Zdravé žití

Zdravé žití pro všechny!

Výživové a harmonizační programy osobního poradenství podle filozofie Západu a Východu (tradiční čínská medicína, ayurvéda) / Firemní poradenství / Přednášky v Čj a Aj (Counselling in English!) / Konzultace přes Skype, i mimo Prahu.

Praha      www.zdrave-ziti.cz     více informací

FITARIAN.CZ

Výživové poradenství a jídelníčky na míru každému.

Hledáte odpověď na otázky spojené se zdravým životním stylem, hubnutím, všemožnými dietami, chcete si nechat sestavit redukční/ udržovací/ detoxikační či naopak přibírací jídelníček na míru? Kontaktujte mne a já vás zasvětím do neokoukaného konceptu úpravy hmotnosti a zdraví, který ZKRÁTKA FUNGUJE ;) !!! Pokud budete chtít, provedu vás celým hubnutím od začátku až dokonce a budu tak vaše nutriční koučka ;) …a to i na dálku – v době telefonů a internetu není nic nemožné! Prostě výživové poradenství na dálku. Cena služeb je individuální dle náročnosti programu.

Praha      www.fitarian.cz     více informací

Bc. Vendula Valášková

Poradna Nutrifit

Co můžete v poradně Nutrifit očekávat: výživové poradenství vychází ze zásad zdravého a správného stravování, nebudou vám nuceny žádné „zázračné“ pilulky, koktejly apod., získáním podrobné anamnézy (zdravotní, nutriční,..) a vyšetřením (měření, Tanita, analýzy..) zjistím případné chyby ve vaší životosprávě a navrhnu nejvhodnější změny a postupy, nebudete omezování striktními zákazy, ale získáte vhodná doporučení, bude Vám srozumitelně vysvětleno vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu, jak se orientovat v této široké problematice, které potraviny vybírat a proč…, protože každý má jiné potřeby je základem individuální přístup ke každému klientovi, nedostanete pouze paušální doporučení, ale budou řešeny Vaše konkrétní problémy, spolupráce s dalšími odborníky v mnohých oblastech zajišťuje komplexní péči, zárukou je spolehlivý a pečlivý přístup a vysoká kvalita poskytovaných služeb, snahou poradny Nutrifit je vyjít vstříc a nalézt optimální řešení právě pro Vás.

Praha 10      www.poradnanutrifit.cz     více informací

celkem 113 záznamů na 8 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: