Zdeňka Pollaková

- individuální konzultace s klientem - terapeutická poradna - hledáme s klientem příčinu nerovnováhy v organismu - analýza složení těla pomocí přístroje TANITA - laboratorní analýza stopových prvků a minerálů z vlasů - detoxikace a regenerace organismu - sestavení vyváženého jídelníčku - redukce váhy nebo nabírání svalové hmoty - návrh suplementace - podpora a možnost pravidelné konzultace s klienty s využitím internetové online poradny

Horažďovice + pobočky      www.zdrava-vyziva-bylinky.cz     www.lecivaenergie.com     více informací

Alena Bláhová

FITLINE

Nabízím výživové poradenství, které počítá s individualitou každého člověka a je "šité na míru". Sestavení redukčních i racionálních výživových plánů,které odpovídají zásadám zdravého a vyváženého stravování. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, protože každý člověk je jiný, má jiné potřeby, jiné chutě, jiné stravovací návyky i jinou pohybovou aktivitu. Mým cílem je naučit Vás správně a kvalitně jíst, orientovat se v nabídce potravin, používat vhodné potraviny a připravovat jídlo zdravě. Provádím kvalitní diagnostiku tělesných hodnot na přístroji InBody R20.

Horažďovice      vyziva.horazdovice.cz     více informací

Poradna pro změnu životního stylu

Komplexní poradenství v oblasti jídla a pohybu, pokud chcete zhubnout, přibrat, hmotnost dlouhodobě udržet, zpevnit tělo, nabrat a tvarovat svaly, necítíte se dobře ve vlastním tělě, jste stále unaveni, máte zdravotní problémy způsobené nesprávným stravováním a pohybem.

Klatovy       www.zivotnistyl-ph@webyan.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: