Zuzana Valentová

Certifikovaný poradce pro výživu

Nabízím pomoc těm, kteří mají zájem o změnu životního stylu, touží po redukci váhy, chtějí znovu získat sebevědomí, psychickou pohodu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi. Své služby poskytuji klientům všech věkových kategorií včetně dětí. Protože si myslím, že se zdravým životním stylem je třeba začít již v dětství, zapojila jsem se do projektu Zdravá strava do škol. Nepracuji s doplňky stravy.

Plzeň      www.poradkynevyziva.cz/     více informací

Blanka Chomátová

Řídím se heslem, že zdraví máme jen jedno. Není to jen o tom zda máme či nemáme nějakou nemoc. Jedná se o celostní přístup k člověku, kam patří výživa, kondice, psychika a celkový životní styl. Mé služby jsou určeny všem, kteří nehledají "zázračné diety". Jsem tu pro klienty, kteří si chtějí upravit váhu a celkově pečovat o své zdraví. Pomáhám lidem "cítit se lépe" a s tím jde ruku v ruce "vypadat dobře".

Plzeň - Doubravka      www.vasecestakezdravi.cz     více informací

Bc. Martina Korejčková, DiS. - nutriční terapeutka

Stravování s radostí

"Polovina z toho, co sníme, živí nás, druhá polovina lékaře." Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, upravit jídelníček k případnému onemocnění nebo jen zapracovat na Vašem stávajícím stravování, tak Vám sestavím individuální jídelníček formou, která Vám bude přinášet radost a bude ušitá přímo na míru. Víme, že jídlo je jednou ze základních potřeb lidí a mnohdy i z největších vášní, proto Vám ho brát rozhodně nebudu, ale stejně jako je unikátní náš otisk prstu, tak je unikátní i náš stravovací způsob, a tak nejdeme harmonii ve stravování, která prospěje nejen chuťovým buňkám, dennímu režimu, potřebám Vašeho těla, zdraví a potravinovým snášenlivostem, ale bude Vás bavit a přinášet kýžené výsledky! Více také na www.martinakorejckova.cz

Plzeň + pobočky      www.martinakorejckova.cz     více informací

studio LIFE ENERGY

-poradenství pro výživu pro všechny věkové kategorie bez preparátů!!! -převážení na váze TANITA + individuální péče -sestavení individuálního stravovacího jídelníčku + doporučení vhodné sportovní aktivity -diagnostika energetického stavu orgánů + harmonizující meridiánové masáže

Plzeň      www.vyziva-masaze-zitek.cz     více informací

ŽIJ FIT

Dobrý den, Jmenuji se Markéta Hytmanová a ráda bych se stala Vaším rádcem, pomocníkem, podporou a zároveň pomyslným bičem na Vaší cestě zdravým životním stylem. Již sedmý rok se snažím bojovat za spokojenost mých klientů, na kontě nemám pouze přes 3 500 zhubnutých kilogramů, ale především tisíce uzdravených duší, stovky odložených léků a zbavení se nemocí. Jelikož mám vystudované zdravotnické vzdělání, spolupracuji i s lékaři a biochemickými laboratořemi.

Plzeň      www.zijfit.eu     více informací

Poradna pro změnu životního stylu

Komplexní poradenství v oblasti jídla a pohybu, pokud chcete zhubnout, přibrat, hmotnost dlouhodobě udržet, zpevnit tělo, nabrat a tvarovat svaly, necítíte se dobře ve vlastním tělě, jste stále unaveni, máte zdravotní problémy způsobené nesprávným stravováním a pohybem.

Klatovy       www.zivotnistyl-ph@webyan.cz     více informací

L2komplet

Poradenství ve výživě a zdravém životním stylu

Poskytování individuálního poradenství v oblasti výživy. Osobní konzultace, individuální programy v pohodlí Vašeho domova.

Horšovský Týn      www.vyzivakomplet.cz     více informací

MUDr. Magdalena Chvalova

Jídelníčky- hubnutí- diagnostika

Sestavení jídelníčku a změření stavby těla- % tuku, % vody, svalová hmota, vnitřní tuk, rychlost metabolismu, pH vnitřního prostředí, množství antioxidantů v těle... Hubnutí a udržení optimální váhy, celiakie, dna, revmatoidní artritida

Strakonice + pobočky      více informací

Mgr. Veronika Matoušová

výživová specialistka

Obor výživa, sport a zdravá strava je můj život. Nyní se k tomu přidalo i psaní článků, které publikuji pro úžasné weby Zdravě a Vitalweb. Své klienty chci naučit milovat jídlo, pohyb, starat se o sebe s radostí a pokud mají zdravotní problémy, tak je eliminovat nebo i úplně vymazat z jejich života.

Plzeň + pobočky      www.fitsveronikou.cz     více informací

celkem 25 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: