Mgr. Monika Hladěnová

FyzioFitness - centrum zdraví a sportu

Nabídka služeb výživové poradkyně a fyzioterapeutky - sestavování individuálních stravovacích plánů, konzultace, analýza těla přístrojem IN BODY 230, výživové poradenství pro sportovce, děti i běžnou populaci, skupinové redukční kurzy aj.

Pardubice + pobočky      www.fyziofitness.cz     více informací

Ing. Petra Faltusová

Poskytuji služby v oboru výživa, zdravý životní styl, zdravá strava s přihlédnutím na energetický příjem. Specializace na děti, dorost, těhotné, ženy v menopauze, obézní, sportovci. Vždy individuální přístup.Konzultace, sestavení stravovacího plánu, fyzické aktivity, motivace, kontrola, dosažení cíle.

Pardubice      www.vyzivovyspecialista.cz     více informací

Renata Mániková

Zdravé rozhodnutí

Konzultace, měření parametrů na váze Tanita BC 1000, sestavení jídelníčku na míru, doporučení vhodného sportu a pohybu při vašem programu, recepty, návod jak zdravě a chutně vařit.

Chrudim      www.zdrave-rozhodnuti.cz     více informací

Milan Vyskočil

Poradenství pro výživu a zdravý životní styl

Pardubice      www.fit-syt.cz     více informací

Petra Čupcová

Nabízím Vám odborné a individuální poradenství v oblasti výživy, úpravy hmotnosti, zdravého životního stylu s ohledem na aktuální životní etapy: děti a mladiství; ženy v období těhotenství a mateřství; střední věk i seniory; časově zaneprázdněné muže a ženy; apod. Mým cílem je naučit Vás kvalitně a správně jíst, orientovat se a nakupovat dostupné potraviny, připravovat si jídlo zdravěji. Postupně dojdeme k trvalé změně, abyste se Vy sami cítili spokojeně.

Pardubice      vyzivovyporadcepardubice.wordpress.com     více informací

Růžena Schmidtová

Poradce pro výživu a suplementaci

Chrudim      více informací

Svět zdraví

Výživová poradna Světa zdraví

Žamberk + pobočky      www.metodahubnuti.cz     více informací

Nutriční poradna SPRÁVNÉ STRAVOVÁNÍ

Nutriční terapeutka, Mgr. Michaela Šindelářová

Nutriční poradna SPRÁVNÉ STRAVOVÁNÍ je jediným skutečným zdravotnickým zařízením v Pardubickém kraji, vedená vysokoškolsky vzdělaným zdravotníkem. Odbornou péči nabízí nutriční terapeutka se specializací Mgr. Michaela Šindelářová, absolventka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Nutriční poradna je otevřena pro děti i dospělé, zdravé i nemocné, sportovce a také ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl pod odborným dohledem. Poradna se zabývá nejen úpravou váhy, ale také léčebnou a preventivní výživou. Na konzultaci se můžete objednat přes registrační formulář na www.spravnestravovani.cz , nebo telefonicky na 739 598 523. Na spolupráci se těší nutriční terapeutka Míša

Pardubice      www.spravnestravovani.cz     více informací

Zdravě YES

"Zdravě YES" je rádce v oblasti výživy a stravování v podobě 8 individuálních programů výživového poradenství pro "správné vykročení do zdravého života".

Pardubice      více informací

Mgr. Lucie Dědková

lékárník a kouč pro zdravý životní styl

Lékárník a kouč pro zdravý životní styl

Chrudim + pobočky      www.chcipomelo.cz     více informací

Zdeňka Bakičová

Šťouplina

výživové poradenství: konzultace, individuální jídelníčky, asistované nákupy

Bystřec + pobočky      https://www.stouplina.cz/     více informací

Bc. Erika Dykastová

Poradna pro výživu a pohyb

Výživové poradenství na základě ověřených informací a faktů. Pořádání kurzů Nordic Walking. Naším cílem je pomoci Vám se zorientovat v možnostech řešení, která povedou ke splnění Vašich cílů v oblasti výživy a pohybu.

Chrudim + pobočky      www.nanwi.cz     více informací

Ing. Kateřina Bartheldi

Specialistka na výživu a zdravotní prevenci - sestavím vám výživový plán na míru, na základě kompletní analýzy vašeho těla

Pardubice      www.vyzivapardubice.cz     více informací

celkem 28 záznamů na 2 stránkách.


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: