Paní Mudr. Eva H. zhubla jsem a stále ještě pokračuji

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Před zahájením programu: podkožní tuk 49%, Viscerální tuk 17, Metabolický věk 74

Po ukončení programu: podkožní tuk 36%, Viscerální tuk 10, Metabolický věk 52
Celkový úbytek na váze: - 18,1kg Celkový úbytek na mírách: -118 cm

Paní Procházková, jsem ráda, že jsem se po delším váhání rozhodla Vás oslovit a s Vaší pomocí během půlroku výrazně zhubnout. Děkuji! To váhání plynulo dílem ze zkušenosti mnoha předchozích neúspěšných pokusů, dílem ze skutečnosti, že přece jako doktor vím,co mám dělat... Ukázalo se,že to moje vědění nestačí a že individuální program právě pro mě byl potřeba. Oceňuji na něm, že se skládá z běžných jídel a že při něm nemám hlad. Chutě ovšem zůstávají, ale i s nimi se učím si poradit. Ráda ještě zůstanu ve vaší péči,než se mi podaří moji váhu dobře stabilisovat.

 


Další články z rubriky Podařilo se

Studená sprcha? Brrrrr…

Také patříte k těm, kterým už při pouhé představě studené vody, stékající po těle, vstanou všechny chlupy? A víte, že studená sprcha neobyčejně prospívá zdraví?

Nejen, že studená voda otužuje a tím posiluje imunitu, ale pomáhá např. při hubnutí, podporuje krevní oběh, termoregulaci, má kosmetické účinky a v neposlední řadě pomáhá i detoxikaci.

Míváte často studené ruce a nohy nebo se naopak abnormálně potíte? Pak vám studená sprcha zcela jistě pomůže. Je prokázáno, že působí na regulaci tělesné teploty a prokrvuje končetiny.Tak zlepšuje krevní oběh a tím i krevní tlak. Velmi pomáhá také při problémech s křečovými žilami.

Jarní nebo podzimní plískanice,to jsou nejčastější období nachlazení, chřipek a viróz. Není lepší prevence nad studenou sprchu. Pravidelné sprchování totiž výrazně snižuje šanci dostat nemoci jako běžné nachlazení, rýmu, hemeroidy nebo dokonce rakovinu. 

Udělat první krok...

Nejdůležitější je první krok. Už delší dobu jsem cítila, že musím se sebou něco udělat, ale nevěděla jsem jak.Při 164 cm výšky jsem vážila 69,7 kg. Je mi 54 let a názory, že v tomhle věku je to normální jsem prostě zavrhla. Začínala jsem mít zdravotní problémy. Bolely mě klouby, měla jsem vysoký tlak. Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, neužívala žádné potravinové doplńky. Reklamy na prostředky na hubnutí se mi příčí.

Za necelé 4 měsíce zhubl 17 Kg

Jiří G. Věk: 71 let Díky programu Pavla Petráka zhubl za necelé 4 měsíce 17 kg!
Jak jsem hubnul ! J.G
(Klient poskytl pouze příběh fotografie jsme bez jeho svolení nemohli zveřejnit.Foto zde je jen ilustrační)

Na dobu,kdy jsem vážil 85 Kg již nostalgicky vzpomínám.S přibývajícím věkem přibývala i kila.
Vrcholu jsem dosáhl po dvou dovolených s vnukem ,kterému jsme dopřáli all inklusive. To jsme neměli dělat,protože jsem se tímto dostal na 112 Kg.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: