Klinika integrativní medicíny Pomůžeme vám pozměnit váš životní styl, tak abyste se cítili fit fyzicky i psychicky. Naučíme vás zdravým stravovacím a pohybovým návykům i duševní hygieně. Poradíme, jak šetrně očistit organismus pomocí přírodních bioaktivních produktů vysoké kvality. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi v rámci multi-oborového týmu našich odborníků. Zakládáme si na profesionální péči a spokojenosti našich klientů.

 Zabýváme se nalezením rovnováhy uvnitř těla. Odstraňujeme příčiny zdravotních obtíží tak, aby se obnovily samoléčebné uzdravovací procesy, neodstaňujeme pouze symptomy nemocí. Naopak, neexistence tělesných symptomů ještě neznamená zdraví. V naší poradně nabízíme ucelenou koncepci odborného holistického poradenství ve výživě při zdravotních potížích, diagnostický systém mikroskopie živé krve, individuální fytoterapii na míru, holistický výživový program redukce a udržení získané hmotnosti.  


Telefon: 776067037
E-mail: info@pecujosebe.cz
WWW: www.pecujosebe.cz
Adresa: Matoušova 1286/5
15000 Praha 5 - Smíchov

Celkové hodnocení: 100%


Eva Placáková
23.11.2014
Spokojenost s jednáním poradce:
100%
Aktivita a péče poradce:
100%
Informovanost od poradce:
100%
Shrnutí:Fotogalerie


Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: