NutriMed, s.r.o.

MUDr. Jan ŠpičkaOdborné výživové poradenství v oblastech: úprava hmotnosti, prevence nemocí (diabetes, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, obezita), hubnutí pro ženy každého věku, zdravý životní styl pro manažery, výživa v těhotenství, hubnutí po porodu a další programy. Vše pod lékařským dohledem. Nabízíme také LIFE STYLE KOUČINK.

Telefon: 777513435
E-mail: info@nutri-med.cz
WWW: www.nutri-med.cz
Adresa: Malešická 655/59c
13000 Praha + Libiš u Neratovic (Mělník)

Články

Změňte svůj život s KOUČEM!
18.10.2012
Kouč je Vaším osobním průvodcem na cestě osobního rozvoje. Kouč s Vámi bude objevovat, co je pro Vás opravdu v životě důležité a Vaše přání a vize s Vámi naformuluje do realistických cílu. Vytvoříte společně plán, jak těchto cílů dosáhnout. Bude s Vámi pracovat na nalezení a odstranění všech překážek, které Vám doposud bránily vykročit vpřed. Na Vaší cestě Vám bude fandit a bude Vás povzbuzovat a motivovat. A nakonec s Vámi oslaví Váš úspěch

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: