Nutriční centrum

Mgr.Kamila PetruškováKomplexní, profesionální poradenství v oblasti výživy, regenerace a detoxikace organismu.Přirozené hubnutí bez poškození zdraví, které není založeno na prodeji přípravků na hubnutí, ale na analýze strav.návyků, odstranění chyb, zařazení potravin vedoucích k hubnutí,odstranění toxických látek z těla. Přirozené hubnutí bez poškození zdraví. Poradenské centrum pro bezlepkovou dietu. Analýza těla-měření hmotnosti, svalové a tukové hmoty, bazalního metabolismu. EAV měření přístrojem Supertronic-energetická diagnostika organismu, která může v předstihu odhalit onemocnění dříve, než nastane. Měřením můžeme zjistit i prospěšnost či škodlivost potravin, doplňků, apod. Výběr specifických potravin a přírodních bioinformačních doplňků pro zlepšení zdraví.

Telefon: 721105806
E-mail: kamila.petruskova@centrum.cz
WWW: www.jemilepe.cz
Adresa: Hollarova 1124/14
702 00 Ostrava

Články

Co se děje při rychlém hubnutí?
22.05.2013
Všechny diety ( mléčná, rýžová, melounová, hubnoucí čaje a koktejly...) mají velký nedostatek- chybějí v nich nezbytné výživné látky. Člověk zpočátku rychle zhubne, po nějaké době začne jíst jako nevázaný, protože tělo prahne po živinách a výsledkem je, že člověk ztloustne ještě více, než zhubnul.

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: