Monika Anderlová

Kurzy snižování nadváhyNa základě několikaleté zkušenosti s hubnutím nabízím odbornou pomoc při snižování váhy nejen jako výživová poradkyně , ale i jako kouč pro zdraví životní styl. Individuální poradenství, skupinové kurzy nebo  nejúčinější metodu - určení metabolického typu rozborem DNA.  

Analýza těla na přístroji TANITA BC418 Vám ukáže nejen kolik máte tuku, svalů ale i tzv. útrobní tuk a dysbalanci těla.Velmi vhodné pro každého kdo se o sebe stará, chodí cvičit a chce mít jistou, že děla svému tělu dobře. Měření se doporučuje jednou měsíčně.

Dieta dle DNA - eurogeen Vám prozradí jaký metabolický typ jste a to na základě vyšetření Vašich genů. Již žádné hádání a typování podle dotazníků, ale vědecky podložené informace Vám řeknou co jíst.

Nejvhodnějším pohybem pro každého je chůze a proto, jako instruktor Nordic Walkingu doporučuji nejen při hubnutí. Můžete si opět vybrat z individuálních lekcí nebo skupinových. Zároveň Vám i poskytnu NW hole.

 


Telefon: 603449629
E-mail: alikamenty@email.cz
WWW: www.alikamenty.cz
Facebook:
Adresa: Valdorf 10
346 01 Horšovský Týn
Pobočky:
Alikamenty, Kostelní 170, Domažlice 344 01

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: