Mgr. Romana Rasslová

Výživové poradenství, instruktorka Pilates, Aqua aerobikuNabízím služby v oblasti komplexního výživového poradenství a pohybových aktivit (Pilates, Aqua aerobik). Vyhodnotím Vám dosavadní způsob stravování a na základě výsledků z měření na lékařsky certifikovaném přístroji InBody Vám navrhnu nový nutričně vyvážený jídelníček na míru dle Vašich individuálních potřeb (např. redukční, racionální, partnerský-manželský výživový plán). Přístroj InBody je v oblasti výživového poradenství nejpřesnější analyzátor lidského těla, který zjistí o Vašem těle následující údaje: hmotnost, svalová hmota, % tuku v těle, tělesná voda, BMI, WHR, BMR tzv. bazální metabolismus atd.

Cvičení PILATES 

Cvičení Pilates vaše tělo posílí a protáhne. Pravidelným cvičením získáte pevné štíhlé svaly, ploché břicho, zpevněné pánevní dno, zbavíte se bolestí zad a vadného držení těla. Nikdy není pozdě začít. Je vhodný pro všechny věkové kategorie (dospívající, maminky po mateřské dovolené, seniory, lidi s nadváhou).

AQUA AEROBIK

Aqua aerobik je aerobní cvičení ve vodě za doprovodu hudby, zaměřené na zvýšení fyzické kondice, na redukci váhy a posílení kardiovaskulárního systému

Více info: www.vyzivovyporadce-tu.cz 

Nebo na tel.: 604 609 231     


Telefon: 604609231
E-mail: romana.rasslova@seznam.cz
WWW: www.vyzivovyporadce-tu.cz
Adresa: Rybova 741
54101 Trutnov

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: