Lucie Klusová

Linie a KrásaZabýváme se především problematikou snižování nadváhy, úpravou jídelníčku s ohledem na prevenci civilizačních onemocnění a zlepšení celkové kondice klienta.Pomůžeme Vám při zavádění nových stravovacích návyků nejen po stránce nutriční, ale i praktické a technické.V případě dětí je výživové poradenství změřeno na děti školního věku. Můžete se poradit o správné výživě svého dítěte a o vhodném způsobu úpravy jeho životosprávy.Na vstupní konzultaci Vás zvážíme a probereme s Vámi Váš zdravotní stav, stravování, kondici a celkový životní styl. Na základě analýzy těchto informací Vám doporučíme úpravu stravovacích a pohybových aktivit. Do příští konzultace (asi po týdnu) připravíme plán, který bude obsahovat jídelníček, praktická doporučení pro jeho aplikaci a specifické rady pro řešení vaší situace.Ve většině případů doporučujeme další konzultaci po 14ti dnech pro případné upravení navrženého jídelníčku vzhledem k praktickým možnostem, chuti a dostupnosti.Délka spolupráce s výživovým poradcem záleží na osobní domluvě a Vašem záměru.

Telefon: 777704130
E-mail: linieakrasa@seznam.cz
WWW: www.linieakrasa.cz
Adresa: Ohrazenice 112
51101 Turnov
Pobočky: Husova 591, 511 01 Turnov

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: