KLIENTKA SLEČNA IVETA

Rubrika: Podařilo se
Autor: Švarcová Lucie

KLIENTKA SLEČNA IVETA
SLEČNA IVETA

23LET
KVĚTEN 113Kg.....LISTOPAD 97Kg

Jmenuji se Iveta. Pocházím z Třebíče, kde také bydlím. K paní Švarcové jsem zavítala letos v květnu a mohu říct, že jsem nemohla udělat nic lepšího než se rozhodnout pro sebe něco udělat.

Shodila jsem dohromady 20 kg, z toho 15 kg u p. Švarcové a pro mě neuvěřitelných 11 cm přes boky. To vše díky paní Švarcové a její pomoci, které tímto moc děkuji. Nyní jsem v životě šťastnější, veselejší a hlavně víc spokojená sama se sebou. Změna životosprávy mi svědčí, člověk by si zkrátka měl trošku hlídat co jí a nědělat ze sebe zbytečně popelničku...J.

Svůj příběh jsem se rozhodla zveřejnit proto, že kdyby měl pomoct byť jednomu jedinému človíčku, k tomu být sám se sebou spokojený a šťastný, tak budu ráda a mělo to cenu. Již nyní se ke mně přidala jedna z mých nejmenovaných kamarádek.

Navíc přeci není ostuda nechat si pomoct, ba naopak.

Na závěr bych chtěla poděkovat svému milovanému příteli, který mne v mém snažení po celou dobu plně podporujeJ .Moc, moc, moc děkuji lásko.

Další děkuji pak patří také mé rodině a okolí, které mě podpořilo.

Všem Vám moc děkuji.

Více zde: http://www.poradna-prozdravi.cz/nasi-klienti/sl-iveta/


Další články z rubriky Podařilo se

Jak hubne špičkový lékař

Hubnutí a lékař. Dvě slova, která patří k sobě. Ne vždy je ale lékař poradcem. Příkladem je profesor Čestmír Neoral (62). V chirurgickém světě uznávaná kapacita a přednosta chirurgické kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci nikomu neradil, ale naopak nechal si doporučit, jak úspěšně zhubnout. „Vsadil jsem na proteinovou dietu a shodil osmnáct kilogramů,“ říká. 

Hodnocení Pavla Petráka - GRYF Liberec Ondřej Blín 20 let Program sportovní výživy (karate)

 

 

Statistiky nelžou!! Našim klientů se za rok 2015 podařilo zhubnout 1,6 tuny a zhubnout v pase 7,5 metru

Statistika nelže. Celkem jsme v roce 2015 pracovali s 597 klienty, kterým jsme provedli 3.141 měření. Klienti celkem zhubli 1,6 tuny (1.600 kg) tuku a v pase celkem 7,5 metru. Některým klientů se podařilo zhubnout i desítky kilogramů, někteří pouze změnili strukturu a poměr své váhy mezi svaly a tukem, někteří pouze zvýšili svou kondici a spokojenost. Rádi Vás přivítáme také.

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: