Zhubnul jsem bez hladovění

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Jak jsem zhubnul....
Výška 180 cm, před programem: 93 kg, viscerální tuk 15, BMI 28.7
po programu: 78 kg, viscerální tuk 9, BMI 24,1

Ukončil jsem aktivní sport, založil rodinu a nabral 17 kg. Byl jsem terčem vtipů, až můj dlouholetý kamarád mě dal kontakt na paní Štěpánku. Říkal jsem si, že to nepotřebuji, že vše zvládnu sám, že se snad umím najíst. Nesnídal jsem, v práci jsem neměl čas na svačinu, takže moje první jídlo bylo kolem 13h a po čase jsem se cítil velmi vyčerpaný. Zavolal jsem paní Štěpánce a sjednal si s ní schůzku. Měl jsem velké obavy, že si už nikdy nedám kus tučnějšího masa a pivo , ale naučil jsem se jíst jinak, nehladovět, můžu si občas dopřát. Mám daleko více energie a opět jsem se vrátil rekreačně ke sportu.

Jirka K.


Další články z rubriky Podařilo se

Nejtěžší je začít...

Nejtěžší je asi začít, v mém případě přiznat si, že něco nezvládnu sama. Přišla jsem k Petře s váhou 66,2 kg při výšce 165 cm. Žádná katastrofa, ale říkejte to někomu, kdo byl zvyklý na váhu pod 60kg. Klasický případ dietářky, která vyzkoušela téměř všechno. Byly doby, kdy stačilo několik dní nejíst a vše bylo v pořádku. S přibývajícím věkem (45 let), ale tahle metoda přestala fungovat a já jsem se přes mírnější i drastičtější hladovky dopracovala k tomu, že jsem téměř nic neoblékla, všechno mě škrtilo a cítila jsem se hrozně.

Půlroční cesta a 20 kg dole

Dvacet kilogramu to je přesně to číslo, které od sebe dělí první a poslední fotku. S panem klientem jsme začali spolupracovat na konci minulého léta. Byl 100% odhodlaný pustit se do všeho naplno, bez výmluv a ulejvání.  

PROMĚNA LIBEREC

Panu Petrákovi patří mé nejupřímnější DÍKY za to, že je neustále na telefonu a kdykoliv poradí a největší OBDIV za to jaký je a co pro mne udělal, jak po psychické tak po fyzické stránce!

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: