Vendula Provazníková,DiS.

Biolka-eko,bio a přírodní produkty

výživové poradenství se zaměřením na redukci váhy, speciální plány (racio, bezlepkové, vegetarián, odkyselení organismu ......)

Dolní Kounice      www.biolka.cz     eshop.biolka.cz     více informací

WE2 s.r.o.

poradenství, konzultace

SHODIT pár kil JE vážně HRAČKA! Online i osobně.

Moutnice      www.2fit.cz     více informací

D Studio Fit

Výživové poradenství, formování postavy

Ostopovice      www.dstudiofit.cz     více informací

Bc. Lenka Jašková r.s.

Zdraví s Lenkou

Naše nutriční poradna je určena nejen klientům s nadváhou, ale také všem, kteří se zajímají o zdravou výživu. Své služby poskytujeme lidem s rizikovými faktory jako je hypertenze - vysoký tlak, obezita, ischemická choroba srdeční, diabetes, zvýšená hladina cholesterolu v krvi, nadměrný stres, atd., ale i sportovcům, jejichž cílem je zvýšení svalové hmoty, či zlepšení fyzické výkonnosti . Poskytované služby jsou velmi diskrétní. Co Vám můžeme nabídnout: • Úpravu Vaší hmotnosti a pravidelnou kontrolu váhy • Správné stravovací návyky • Zlepšení Vašeho zdravotního stavu, pokud nadváha či obezita již způsobila vznik civilizačních nemocí (diabetes, hypertenze atd.) • Každodenní on-line podpora během procesu redukce hmotnosti Naše jídelníčky jsou vytvořeny z běžně dostupných potravin, stravování podle nich není finančně náročné

Ivančice      www.zdravislenkou.cz     více informací

Ing. Soňa Vybíralová

Výživová poradna

Mám komplexní a odborný pohled na životosprávu. Snažím se vám předat moje zkušenosti a nenechat vás odejít jen s nový jídelníčkem. I malá změna vás posune dále. Nejde jen o tvoření jídelníčků na míru, ale o pochopení, jak vaše tělo funguje a co potřebuje. Mám mnoho zkušeností i z oblasti zdraví, řeším úspěšně cukrovku, vysoký tlak, alergie.

Brno + pobočky      www.sonavybiralova.cz     více informací


Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: