JCzdraví

Nestátní zdravotnické zařízeníNestátní zdravotnické zařízení – Poradna podpory zdraví Jsme nestátní zdravotnické zařízení v oboru domácí zdravotní péče se zaměřením na péči o zdraví. Provádíme poradenství vedoucí ke změně životního stylu, výživy, pohybu, stresu. Nabízíme kurzy, konzultace a poradenství pro jednotlivce i organizace. Nadváhu (obezitu) bereme jako rizikové chování vedoucí k chronickým onemocněním. Mezi naše základní služby patří: Analýza složení těla, diagnostika obezity na InBody 230 s odbornou interpretací. Vyšetření srdeční frekvence, autonomního nervového systému, kvality průchodnosti cév na přístroji Max Pulse. Nutriční (výživová) poradenství  (sestavení jídelníčku přímo na míru). Kurzy úpravy hmotnosti  (individuální, skupinové, podnikové). Léčba a prevence bolesti zad (SM systém dle Mudr. Richarda Smíška). Odvykání kouření. Mobilní poradna (poradenství ve Vašem domácím prostředí, podnik, obec, škola, klub atd.). Přednášková činnost, programy pro instituce. Dárkové poukazy. Slevové kupony pro spolupracující partnery. Klub gurmán života Facebook a internetová poradna.

Telefon: 734 144 270
E-mail: jczdravi@seznam.cz
WWW: www.jczdravi.cz
Adresa: Hřbitovní 482
763 15 Slušovice

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: