Jana Vašáková

Certifikovaný výživový poradce se zaměřením na zdravou a dětskou výživuCertifikovaná výživová poradkyně se specializací na zdravou výživu, výživu v těhotenství, během kojení a dětskou výživu s osvědčením ze Školy výživy MAHRA, spol. s r.o. Autorka e-knih o zdravém životním stylu a odborných článků a receptů v internetovém měsíčníku Furt v pohodě. Odborná spolupráce při natáčení pořadu Tescoma s chutí na TV Nova, v časopisech Dieta, Maminka a Betynka a na internetových portálech www.mezdravi.cz a www.mimi-klub.cz. Autorka knihy Míny a Týny Pohádková kuchařka vydané ve spolupráci s obchodní sítí Globus ČR.

Poradenství na soukromé klinice Life Clinic (www.life-clinic.cz) a Art of Movement Studio (www.artofmovement.cz) v Praze nebo individuální sezení dle dohody.

Nabídka:

Individuální analýza, prevence, tvorba jídelníčků a doporučení ve vztahu ke zdravému životnímu stylu odpovídající potřebám klienta, jeho zdravotnímu stavu, filozofie a náboženství.

Konzultace v českém jazyce! Dle dohody předem možnost v anglickém jazyce.


Telefon: 603293814
E-mail: jana.vasakova@gmail.com
WWW: www.receptyprodeti.cz
Adresa: U Karlova stánku 740
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: