Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků

Rubrika: Podařilo se
Autor: Štěpánka Procházková

Jakub.V hubnul jsem s běžnými potravinami a bez léků
Původní váha: 110 kg váha po ukončení programu: 93 kg
Úbytek tuku -6,3%
Celkový úbytek na mírách: -116 cm

Rozhodl jsem se hubnout, když už moje váha byla opravdu špatná s ohledem na můj věk. Potřeboval jsem asi nějaký impuls a motivaci tak sem vyhledal odbornou pomoc u paní Štěpánky. Na začátku jsem se toho opravdu bál, a moc jsem tomu nevěřil. Postupem času, když jsem viděl, jak jde váha dolů a míry také, jsem byl spokojen. Musel jsem svůj jídelníček převrátit o 360 stupňů, ale nic drastického to nebylo. Začal jsem hodně sportovat hlavně plavání a váhá stále klesala. Musel jsem také dosti omezit alkohol, ale určitě to stálo zato. Bylo znát když jsem v jídelníčku polevil. Obsah tuku v těle okamžitě vzrostl. Snažím se i nadále pokračovat a hubnout dále. Jakub V.


Další články z rubriky Podařilo se

Paní Mudr. Eva H. zhubla jsem a stále ještě pokračuji

Paní doktorka Eva z Ústí nad Orlicí zhubla během půl roku 18 kg, ztratila tuk a nikoliv svalovou hmotu. I nadále s redukcí váhy pokračujeme a co nevidět bude aktuální fotografie z našeho snažení.

Marta Ulbrichová-Česká Lípa - - Po fitness programu Pavla Petráka

Chtěla bych poděkovat panu Petrákovi který mi pomohl s hubnutím.V životě jsem vyzkoušela spoustu diet,ale až pan Petrák mě naučil co jak kdy jíst,co opravdu funguje..Teď vím přesně co dělat,co kdy jíst,jak cvičit..Změnila jsem svůj životní styl a jsem za to ráda!Ne jen kvůli hubnutí ale i svému zdraví..

Newsletter

Přihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: