Ivana MaláCertifikovaný výživový poradce MŠMT, individuální přístup v klidu domova nebo ve výživovém centru, podle potřeb a přání klienta.Výživová specializace: bezlepková, klasická/smíšená strava, certifikáty - vegetariánství, veganství, vitariánství, výživa dětí, jídelníčky pro sportující, formování postavy, jídelníčky vhodné při civilizačních onemocněních nebo jejich prevenci- osobní a individuální přístup podle přání a potřeb klienta- osobní analýza zaměřená na krevní skupinu a somatotyp- orientace v potravinách a etiketách, kde a jak nakupovat- pozvolné změny ve stravování, vycházím se stávajícího jídelníčku klienta- naučím intuitivní způsob stravování bez vážení a počítání kalorií- recepty na míru podle potřeb a chuti klienta- vhodný cvičební program- vážení a měření tělesných parametrů na váze Tanita, měření a vyhodnocení antioxidačního skóre na biofotonickém skeneru. 

Telefon: 777595545
E-mail: ivanamala.pf@seznam.cz
WWW: www.vyzivavpraxi.cz
Adresa: Žalhostice 3
41101 Žalhostice

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: