Linie4life s.r.o. - Ing. Petra Doubková

Přírodní doplňky stravy, konzultace, koučink - hubnutí, výživa, zdraví, zpomalení stárnutíMůžete žít plnohodnotný život, vypadat a cítit se mladě i v pokročilejším věku. Věk je opravdu jen číslo. Jenže od určitého věku začnou docházet síly. Během 45 let života jsem i já musela najít svou cestu, abych našla vnitřní klid, vyrovnanost a hlavně byla zdravá. Musela jsem se naučit sebelásce, mít se ráda, vnímat potřeby svého těla a umět mu naslouchat. Věřte mi, nebylo vždy ustláno na růžích, ale díky tomu jsem posbírala nespočetnou řadu zkušeností, které bych vám ráda předala a zkrátila vaši cestu hledání na rychlou pomoc a řešení. Není to jenom o tom, co jíme, ale primárně o tom, jak pečovat o své zdraví, imunitu, fyzickou a psychickou kondici, o vnitřní pohodě a vyrovnanosti a umění najít k těmto dveřím ten správný klíč.

 

Co vám mohu nabídnout?

 

Pokud jste zavítali do sekce „O mně”, určitě jste si v ní přečetli, že se intenzivně zabývám oblastí dosažení ideálního zdraví. S tím souvisí dosažení psychické pohody a to ryze přírodní cestounejen pomocí epigenetických produktů, ale především vytvořením správného plánu pro vaše tělo.

Další kategorií, ve které vám mohu být nápomocná, je zpomalení procesů stárnutí a podpora přirozených mechanismů omlazení, tzv. zdravé stárnutí, a to opět čistě přírodní cestou (bez chemie, bez skalpelu). Dovolte svému tělu stárnout zdravěji. Věk je jenom číslo.

V neposlední řadě je také třeba zmínit moji pomocnou ruku při uzdravení střevního mikrobiomu, tedy jak osídlit střevní mikrobiom správnými bakteriemi. Střevo, jak jistě víte, je tzv. druhým mozkem a jeho správná funkce ovlivňuje náš organismus. Mnohé zdravotní neduhy jsou způsobeny špatným stavem střevního mikrobiomu. Zdravé střevo = základ imunity.

Aby vaše výsledky byly co nejlepší, je pro vás připravena osobní konzultace a poradenství v oblasti zdraví, střevního mikrobiomu, zpomalení stárnutí, ale i výživy. Ráda vám sdělím i pár dobrých rad v oblasti zdravého hubnutí. Společně projdeme vaše návyky a jejich změnou dosáhneme splnění vašeho cíle.

Pokud toužíte najít sami sebevnitřní klidvyrovnanost a životní rovnováhu ve svém životě, ráda vás během koučinku touto cestou provedu. Koučink je určitá forma terapie pro vaše tělo, mysl, duši, kdy se zastavíte, zamyslíte, nadechnete, rozhlédnete, naberete nové síly, energii, uděláte změny ve svém životě a začnete žít jinak, tak, jak si sami opravdu přejete, ale doposud jste k tomu nenašli čas, odvahu, prostor a potřebujete podat pomocnou ruku.

Budu se těšit na společné chvíle, které udělají váš život lepším.

Změňte svůj lifestyle – žijte lépe a déle – najděte svou životní cestu.

PŘIJÍMÁME VŠECHNY STRAVENKY, POUKÁZKY, BENEFITY BEZ OMEZENÍ POČTU, LZE S NIMI HRADIT SLUŽBY A PRODUKTY A POTRAVINY U NÁS BEZ OMEZENÍ. 


Telefon: 777 801 550
E-mail: info@linie4life.cz
WWW: www.linie4life.cz/obchod/
Adresa: Jesenice
25242 Jesenice u Prahy

Články

Vyzrajte nejen na atopický ekzém. Řešte příčinu, nikoli důsledek.

Řešte příčinu, ne důsledek

Důležité je tedy nejen hojit důsledky, ale především najít a léčit samotnou příčinu.

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: