Ing. Miluše Hlávková

Studio VacufitVe svém Studiu Vacufit pracuji jako certifikovaný výživový poradce a sportovní trenér s licencí.Nabízím možnost konzultace o výživě, sestavení individuálního osobního plánu včetně doporučení sportovních aktivit a osobní trénink.Diagnostiku složení těla (svaly, voda, tuk), která zhodnotí výživový stav klienta, provádím na unikátním přístroji Inbody 230. Dalším skvělým pomocníkem na cestě k hubnutí je ve Studiu Vacufit cvičení /chůze v podtlakové kabině Vacu Elite, kde dochází ke spalování tuků ze zásob již od 6. minuty (u ostatních sportů až po 30 min.), po tomto cvičení následuje jako bonus 10 min. posilování břišních svalů a na konec protažení namáhaných svalů ZDARMA.Služby ZDARMA:hlídání dětí po dobu cvičenívýpočet spalovací frekvence pro spalování tuku ze zásobzávěrečný stretčink - protažení namáhaných svalů   

Telefon: +420603410114
E-mail: mila.hlavkova@seznam.cz
Skype: milahlavkova
WWW: www.studiovacufit.cz
Facebook:
Adresa: Jaselská 1837
25088 Čelákovice

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: