Ing. Lenka Svačinová

Dietologický poradceO co nám jde?

Naší snahou je zlepšit informovanost o problematice zdravé výživy s ohledem na prevenci civilizačních onemocnění , výskytu obezity a metabolického syndromu u dětí i dospělých.

V poradně získáte informace vhodném způsobu úpravy vašeho jídelníčku, pohybových aktivit a celkové životosprávy.

Výživový poradce je odborník, který vám pomůže při zavádění nových stravovacích návyků nejen po stránce nutriční, ale i praktické a technické.

Spolupracuje s dalšími odborníky (psychoterapeut, fitness trenér), které můžete na své cestě za zdravějším životem potřebovat.

Komu je služba určena?

Poradce pro výživu se zabývá především problematikou snižování nadváhy, úpravou jídelníčku s ohledem na prevenci civilizačních onemocnění a zlepšení celkové kondice klienta.

V případě dětí je výživové poradenství změřeno na děti školního věku. Můžete se poradit o správné výživě svého dítěte a o vhodném způsobu úpravy jeho životosprávy.

Výživové poradenství má preventivní charakter. Pro klienty se závažnými zdravotními problémy je určeno pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jak poradenství probíhá

Objednáte se na vstupní konzultaci, kde s vámi poradce probere váš zdravotní stav, stravování, kondici a celkový životní styl. Na základě analýzy těchto informací vám poradce doporučí úpravu stravovacích a pohybových aktivit. Do příští konzultace (asi po týdnu) poradce připraví plán, který bude obsahovat jídelníček, praktická doporučení pro jeho aplikaci a specifické rady pro řešení vaší situace.

Ve většině případů doporučujeme další konzultaci po 14ti dnech pro případné upravení navrženého jídelníčku vzhledem k praktickým možnostem, chuti a dostupnosti.

Délka spolupráce s výživovým poradcem záleží na osobní domluvě a vašem záměru.


Telefon: 724083133
E-mail: Nutricni.poradna@seznam.cz
Skype: lenkasavcinova
WWW: www.vyzivovy-poradce.info
Adresa: Na Okruhu 884/7
46001 Liberec 1

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: