Ing. Lenka Plzáková

Centrum podpory zdraví CEPOZKdo jsme?

Jsme nezisková organizace Centrum podpory zdraví z.ú., která se od roku 2012 specializuje na výživu a pohybové aktivity všech skupin obyvatel.

Co děláme?

- výživové poradenství předškolních dětí

V tomto věku je důležité se dětem pečlivě věnovat, protože přijímají základní stravovací návyky přirozeně a lépe si je pak přenášejí do dalšího období života. Výživové poradenství je založeno na ochutnávání a poznávání všech druhů potravin.

- výživové poradenství školních dětí

Děti ve školním věku již často mají "svou hlavu" a jsou velice citlivé na reklamu a módní trendy. Proto s dětmi pracujeme jako s individualitami, které respektujeme. Bohužel již zde se můžeme setkat se zdravotními problémy, které jsou spojené s nadváhou nebo naopak podvýživou, a proto je nutné tyto problémy nepodceňovat a vyhledat odbornou pomoc.

- výživa a výživové poradenství dospělých

Naše poradna nabízí služby i pro dospělé klienty. Výživové plány upravujeme klientovi vždy na míru s individuálním přístupem. 

Připravili jsme pro vás:

Kurzy snižování nadváhy
- doba trvání kurzu na 3 měsíce.
- 1 xtýdně schůzka, která má dvě části: výživové poradenství a cvičení.
- vlastní cvičební sál, lekce vedou akreditované cvičitelky.
- malé skupinky - max. 8 osob.
- prokazatelné výsledky!!!

Cvičení
- cvičební sál se sociálním zařízením přímo v centru.
- cvičení v malých skupinkách - max. 10 osob.
- pilates, velké míče.
- cvičení pro seniory.
- cvičení pro mentálně postižené.

Stravování během dne

Nyní vám můžeme nabídnout Freshka Menu.
Jedná se o oběd a 2 svačiny denně. Jídla jsou nutričně vyvážená, čerstvá a chutná. Jejich receptura vychází ze zkušeností našich odborníků na výživu. Možné objednat na všední dny. Info: www.freshka.cz

Náš tým

Ing. Lenka Plzáková
Absolvovala VŠCHT Praha na Ústavu analýzy potravin a výživy. Výživě se věnuje od roku 2005, je autorkou projektu Cepík pro předškolní děti, spolupracuje s univerzitou v Oslo a Portu v oblasti výživy dětí. Je ředitelkou Centra podpory zdraví, z.ú.

Ing. Dagmar Fillo
Absolvovala VŠCHT Praha na Ústavu analýzy potravin a výživy. Pracuje ve společnosti Centrum podpory zdraví, z.ú. jako specialista na výživu pro Ústecký kraj v rámci projektu Cepík. Zaměření: předškolní a mladší školní věk.

Ing. Lucie Dohnalová
Absolvovala Mendelovu univerzitu obor Chemie a technologie potravin. Pracuje ve společnosti Centrum podpory zdraví, z.ú. jako specialista na výživu pro Královehradecký a Pardubický kraj v rámci projektu Cepík. Zaměření: starší školní věk, dospělí, kvalita potravin.


Telefon: 775373929
E-mail: info@cepoz.cz
Skype: lenoch4
WWW: www.cepoz.cz
Facebook:
Adresa: Veleslavínova 14
40011 Ústí nad Labem

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: