Ing. Kateřina Pecharová

IN BODY centrum Hradec KrálovéNabízíme měření na nejnovějším přístroji InBody 230, který diagnostikuje a analyzuje lidské tělo. Na základě podrobné analýzy Vašeho těla je pak sestaven individuální výživový plán s navrženou pohybovou aktivitou. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně, neboť každý z nás jsme jedinec s jinou skladbou těla, jinými zdravotními riziky, jinou genetikou a hlavně každý z nás řeší jiný problém (nadváha, zdravotní rizika, formování postavy, životní styl). Plány jsou "šité na míru", tedy nelze vzájemně zaměňovat plány jiných osob. Výživové plány neobsahují žádné náhražky stravy, nejsou postaveny na potravinových doplňcích. Ke každému přistupujeme individuálně, ale i komplexně, neboť změna souvisí nejen se stravovacími zvyky, ale i se stylem života, pohybovou aktivitou a především se samotným myšlením každého z nás. Je nutné si uvědomit, že nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili.

Telefon: 603575008
E-mail: pecharova.katerina@seznam.cz
WWW: www.nutricni-specialista.cz
Adresa: Plácelova 1257
50003 Hradec Králové

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: