Výživová poradna Food Life s.r.oJste to, co jíte - na jídle záleží!

Výživová poradna Food Life s.r.o. je tu již pro vás 10 let. Specializujeme se na tvorbu jídelníčků na míru a díky tomu naši klienti dosahují skvělých a hlavně trvalých výsledků.

Již od začátku klademe důraz na vysokou kvalitu služeb a péči o klienty. Poradenství zakládáme na přirozených způsobech výživy a odborném přístupu. Vyhýbáme se doplňkům výživy a obecným jídelníčkům. Zohledňujeme přání a potřeby klientů tak, aby jídelníčky odpovídaly nejen zdravotnímu stavu a pohybové aktivitě, ale také vašim chuťovým preferencím, časovým i finančním možnostem. Díky vysoké úrovni služeb spolupracujeme s mnoha významnými partnery.

 

Čím se lišíme od ostatních?                             

  • jedinečný způsob sestavování individuálních jídelníčků
  • zohledňujeme zdravotní stav a genetiku
  • poradenství zakládáme na přirozené stravě, nikoliv doplňcích
  • jídelníčky a výživová doporučení sestavujeme každému na míru
  • individuální přístup (zdravotní, časové, finanční možnosti klienta)
  • odborné znalosti poradců ve výživě člověka, dietologii a klinické výživě
  • psychická podpora, motivace klientů, přátelský přístup
  • na přání využití tradiční čínské medicíny (diagnostika, dietetik)
  • neustálé odborné vzdělávání poradců
  • 8 let zkušeností v oboru

Více informací najdete na www.food-life.cz

                                                    Buďte také úspěšní jako naši klienti!

 

 

Průběh poradenství      
1) Konzultace
Před zahájením poradenství můžete využít individuální konzultaci s odborníkem na výživu, který s vámi probere vaše současné stravování, jídelníček, zdravotní stav i pohybovou aktivitu.

2) Vstupní vyšetření + tělesná analýza
Tato konzultace je potřebná tomu, abychom s každým mohli začít pracovat individuálně, sestavit jídelníček na míru a podávat klientovi již konkrétní doporučení. Obsahem je vyplnění vstupního dotazníku (osobní a rodinná anamnéza, stravovací návyky, přizpůsobení jídelníčku s ohledem na preferované a odmítané potraviny, pracovní režim, fyzickou aktivitu, časové a finanční možnosti atd. a komplexní tělesná analýza.

Analýza stravování, krevních rozborů
Dalším krokem je prostudování a zhodnocení dodaných dokumentů, se kterými se pracuje během sestavení  jídelníčku (stávající jídelníček klienta, užívané léky, výsledky krevních rozborů nebo jiná doporučení od lékařů. Ve většině případů není povinné přijít s krevními testy.

3) Předání jídelníčku a výživových doporučení
Několik dní po vstupní návštěvě bude pro vás vypracován jídelníček s individuálními výživovými doporučeními - jedná se o zhodnocení stávajících stravovacích návyků a celkového zdravotního stavu, jsou určeny cíle pro zlepšení fyzického i zdravotního stavu společně s optimální hmotností. Klientovi je vysvětleno, jak se podle jídelníčku stravovat, jaké potraviny vybírat, probereme rozvrh pohybové aktivity atd.

4) Kontrolní konzultace
Další konzultace jsou zapotřebí alespoň 1x za měsíc, později 1x za 2-3 měsíce - účelem kontroly je nejen kontrolní měření, probrání vašich dotaz, ale také naučit vás vše o výživě, orientovat se v potravinách, pracovat samostatně a mít jasno v tom, Co, Kdy a Kolik čeho sníst. Chceme, aby byl pro vás Food Life nejlépe první a také poslední p poradnou, kterou budete potřebovat.

 

                                                           Zhubněte jednou a natrvalo!

 

Obsah programů      

·         vstupní vyšetření, kompletní tělesná analýza

·         zhodnocení biochemické analýzy + dalších rozborů

·         zhodnocení stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků

·         úprava stravy při zdravotních potíží

·         vhodné stravování při fyzické aktivitě

·         sestavení individuálního jídelníčku

·         individuální výživová a zdravotní doporučení

·         kontrolní konzultace (cca 1x za měsíc)

·          ... a další podle vašich požadavků

 

Kdo se o Vás postará?      
Ing. Iva Veselá

(nutriční poradce a sportovní dietolog)
E: vesela@food-life.cz
T: 724 821 680

Ing. Iva Veselá vede Výživovou poradnu Food-Life v Praze, působí jako hlavní výživový poradce sítě fitness klubů Holmes Place, poradce pro Kliniku a institut estetické medicíny Asklepion, kosmetický salon Face Factory, osobní poradce známých osobností a v rámci svého času jako osobní trenér fitness.

Od roku 2015 je tváří bageterií Boulevard, kterým sestavuje zdravé a úspěšné menu FIT calories.

Přednáší o zdravé výživě ve firmách i široké veřejnosti, spolupracuje s nemocnicemi, rehabilitačními centry, fitness centry a dalšími institucemi dbající na zdravý životní styl. Zdravou výživu a životní styl se snaží propagovat také mezi širokou veřejnost přes média a charitativní akce. Výživové poradenství poskytuje portálům Ronnie.cz, Prozeny.cz, Nejlepsirecepty.cz, Bioklub.cz, Mujvztah.cz, Nazeleno.cz, Prozeny.cz a další.

Zdravému životnímu stylu a výživě se aktivně věnuje od roku 2003. V roce 2007 založila rozsáhlý informační portál o zdravé výživě Bio-Life.cz a začala s aktivním výživovým poradenstvím. V roce 2008 založila Výživovou poradnu Food-Life v Praze. Od ledna 2012 zaštiťuje program výživového poradenství Eat Well ve fitness klubech Holmes Place. Mezi její klienty patří např. Vendula Svobodová, ředitelka nadace Kapka naděje nebo Michal Malátný a další členové z kapely Chinaski.


Telefon: 724 821 680
E-mail: vesela@food-life.cz
WWW: www.food-life.cz
Facebook:
Adresa: Sokolovská 87/95
18600 Praha 8

Fotogalerie


Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: