Ing. Andrea Küfhaberová

Poradna VIAPoradenství a vzdělávání v oblasti zdravé výživy, redukční výživy,  sportovní výživy a dětské výživy.

Individuální poradenství a vedení při snižování nadváhy (tělesná a nutriční diagnostika, navržení stravovacího a pohybového programu).

Poradenství ve výživě před početím, během těhotenství a pro kojící matky.

Vzdělávací programy pro veřejnost (orientuji se na prevenci metabolického syndromu, nadváhy a obezity, kardiovaskulárních a nádorových onemocnění).

Vícedenní ozdravné a preventivní pobyty pro dospělé, rodiče s dětmi, školní skupiny.

Orientuji se na klienta a jeho individuální potřeby. Využívám poznatků nejnovějších lékařských výzkumů v oblasti lidské výživy a preventivního lékařství a neupřednostňuji žádný z extrémních dietních přístupů. K výživě přistupuji komplexně, ne pouze z nutričního hlediska, ale vnímám i její psychologický a společenský význam, respektuji Váš životní přístup, v jehož rámci se snažím najít nejvhodnější stravovací postupy. Ve své práci vycházím z přirozeného fungování lidského těla, nejsem prodejce potravinových doplňků, výživových preparátů či jiných výrobků. V redukční výživě nezastávám způsob "zázračného" rychlého hubnutí, které může ohrozit Váš zdravotní stav a po kterém nastupuje tzv. "jo-jo" efekt.


Telefon: 739358008
E-mail: poradnavia@gmail.com
Skype: poradnavia
WWW: www.poradnavia.cz
Adresa: Zvonařka 14
61700 Brno

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: