ENDURAINING, s.r.o.

Výživa, sport a wellnessENDURAINING je poradenský server zaměřený na sport, výživu, zdraví a wellness. V oblasti sportu připravujeme e-tréninkové plány zejména pro vytrvalostní disciplíny jako jsou - cyklistika, běh, plavání, triatlon, běh na lyžích apod. Pro sportovce k e-tréninkům připravujeme paralerně i e-jídelníčky, přesně a pečlivě reflektující výdej energie. E-jídelníčky sestavujeme i pro redukující veřejnost, kdy je nicméně na pravidelnou pohybovou aktivitu kladen také velký důraz. ENDURAINING pracuje na principu e-poradenství - veškerá komunikace se odehrává s poradcem pro výživu v rámci "osobní" sekce stránek, kde jsou e-jídelníčky a e-tréninkové plány k dispozici, ale především tam probíhá velice frekventovaná a pravidelná zpětná vazba a dotazy. Služby ENDURAINING jsou k dispozici zájemcům z celé ČR, systém spolehlivě funguje i bez osobního potkávání se.

Telefon: 602 36 82 82
E-mail: info@enduraining.com
WWW: www.enduraining.com
Adresa: Křížová 333
281 01 Velim

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: