Výživová poradkyně Bc. Eliška Hrmovákomplexní programy zdravého hubnutí osobní jídelníček vytvořený přímo na míru klienta, redukční jídelní plán s ohledem na dietetická omezení, individuální konzultace, zhodnocení stravních návyků a doporučení bioimpedanční měření Individuální výživové plány jsou pro klienty, kteří se rozhodli změnit své stravovací návyky. Pod mým odborným vedením pak dosáhneme změny postavy a zdraví. Společně hledáme strategii k dosažení požadovaného cíle. Plány jsou šity přímo na míru pro každého, tj. aby vyhovovaly požadavkům a možnostem klienta. Beru ohled na zjištěné údaje od každého člověka individuelně, jeho bazální metabolismus, dosavadní příjem energie, příjem živin a chuťové požadavky. To vše vyhodnocuji a na základě zjištěných informací teprve sestavuji výživový plán.Rychlá dieta není dlouhodobým řešením nadváhy, proto pracuji s klienty na změně životního stylu a pozitivním přístupu ke stravování.Potřebujete jen nabrat svalovou hmotu, či o ni při hubnutí nechcete přijít a nevíte jak na to?Pracuji s klienty, kteří si chtějí upravit váhu a celkově pečovat o své zdraví.Více zde: http://www.e-stravoukezdravi.cz/

Telefon: 607940420
E-mail: elinah@seznam.cz
WWW: www.e-stravoukezdravi.cz/
Adresa: PULSE Wellness & Fitness,Hodějovského 541
25601 Benešov

Články

Bez kvalitní snídaně nezhubnete
17.10.2012
Proč je tak důležité snídat, jaký to má vliv na náš celodenní výkon. Proč, když se nenasnídáme automaticky nesnížíme množství přijaté energie za celý den a tím pádem si můžeme říct, že třeba zhubneme...? Opak je pravdou, více se dozvíte v textu:

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: