Hubnemeuspesne.czNabízíme Vám výživové poradenství a to hned na několika úrovních:

Konzultace – držíte již nějaký dietní plán, ale potřebujete se zeptat, potřebujete zkonzultovat vaše dietní postupy, nebo se jen ujistit o správnosti vaší diety.

Orientační výživový plán – na základě vašich údajů o současném stravování a pohybu Vám vyhotovím orientační jídelníček se skladbou doporučených, neutrálních a zakázaných potravin.

Individuální výživový plán přímo na míru klienta – dostanete zpracovaný výživový plán přímo sestavený pro vaše tělo. Na základě dosavadního stravování a způsobu života zjistíme, co vašemu tělu schází, čeho má nadbytek a z těchto parametrů budeme vycházet při sestavování jídelníčku nového. Součástí práce bude i návrh pohybového plánu, změření a zvážení klienta a následné hlídání klienta výživovým poradcem.

Pokud máte jakýkoliv problém s vaší váhou, nebo se chcete jen tak poradit, neváhejte nás kontaktovat! Spolu určitě vymyslíme nějaké řešení!

Telefon: 776 54 64 64
E-mail: daniela@hubnemeuspesne.cz
WWW: www.hubnemeuspesne.cz
Adresa: Klánovická 487
19000 Praha 9 Hloubětín

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: