Bc. Ludmila Holcová

Nutriční terapeut a masérPoradenské služby jsou zcela individuální a to v oblasti preventivní a léčebné výživy. Nejedná se o krátkodobé držení drastické diety, ale jde o změnu životního stylu. Nutriční péče není určená jenom zdravým lidem bojující s nadváhou či obezitou, ale také podvýživou. Poradenství je poskytováno i lidem se specifickými požadavky na výživu v důsledku jejich onemocnění.Nutriční poradenství je určeno pro:DětiSenioryTěhotné a kojícíOsoby s kardiovaskulárním onemocněním (vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol…)Osoby s diabetes mellitus I. a II. typuOsoby s nadváhou či obezitouOsoby s podváhouOsoby s onemocněním trávicího traktu (onemocnění jícnu, žlučníku, slinivky, žaludku, střev,…)Osoby se sníženou imunitouOsoby s potravinovou alergiíOsoby s osteoporózouOsoby s onkologickým onemocněnímOsoby s alternativními stravovacími zvyklostmiA samozřejmě pro všechny, kteří chtějí pečovat o své zdraví!

Telefon: 776016971
E-mail: lida.holcova@centrum.cz
WWW: www.lidaholcova.cz
Adresa: Družstevní 491
58856 Telč
Pobočky: Ortopedická ordinace dr. Chaloupky
Josefa Jungmanna 1575
504 01 Nový Bydžov
KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: