Bc. Klára Kadlecová

nutriční terapeutS každým klientem spolupracuji minimálně 3 měsíce. Po úvodní podrobné konzultaci a diagnostice doporučím úpravu životního stylu a sestavím jídelníček s ohledem na všechny aspekty životního rytmu klienta (kde žije, kde nakupuje, zda vaří, kde se stravuje ve všední dny aj.). K jídelníčku přidávám soubor výborných receptů, včetně energetického a nutričního složení. V diagnostice užívám přístroje Bodystat, PC programu k vyhodnocení stravovacích návyků, měření tělesných obvodů, tělesné váhy, případně kaliperaci a foto. Jídelníček sestavuji dle vypočítané energetické a nutriční potřeby na PC programu Fitlinie.V průběhu celého kurzu jsem s klientem v kontaktu emailem a telefonicky a provádíme také osobní kontrolní schůzky a měření.Pokud je klient sportovcem, mohu jeho trénink upravit, zvolit vhodnější aktivitu, vysvětlit zásady správné zátěže, nebo komunikovat s jeho trenérem.Neprodávám žádné výživové doplňky, ale v případě potřeby je dokáži do jídelníčku zařadit. Na konci kurzu každý klient odchází nejen lehčí, ale i s dobrými znalostmi o výživě a dokáže se dále stravovat samostatně bez návratu k původní hmotnosti a získá tak celoživotní kontrolu nad svou váhou.

Telefon: 774180474
E-mail: kadlecovaklara@email.cz
WWW: nutricni-terapeut-praha.cz
Adresa: Milady Horákové 116/109
16000 Praha 6

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: