Bc. Eva JanouškováBc. Eva Janoušková - Nutriční terapeutka a Laktační poradkyně. Provozuji poradnu výživy nejen ve zdraví, ale i v souvislosti s konkrétním onemocněním. Optimalizace životního stylu. Efektivní a zdravé hubnutí pod odborným dohledem. Kvalifikované laktační poradenství pro kojící maminky. Najdete mne v Mladé Boleslavi. Kupujte dárkové poukazy. Využijte internetovou online nutriční a laktační poradnu zcela zdarma. Nebo si přečtěte zajímavé články z oblasti výživy a zdraví, které pravidelně publikuji na svém webu. Pro více info: www.vaztesizdravi.cz . Sledujte nás také na Facebooku - Kompletní nutriční a laktační poradenství.  

Telefon: 776 693 808
E-mail: nutriporadenstvi@gmail.com
WWW: www.vaztesizdravi.cz
Facebook:
Adresa: Ptácká 228
29301 Mladá Boleslav

Články

Nejdokonalejší potravina na světě!

Nejdokonalejší potravina na světě?
Ano, řeč bude o mateřském mléce!
Tajemství sladké chuti bez cukru aneb Stevie sladká

Rostlina STEVIE je 200 – 300 krát sladivější než běžný řepný cukr a navíc neobsahuje téměř žádnou energii. Chcete se dozvědět, jakým způsobem se Stévie uplatní v racionálním jídelníčku? 
Rychlý úvod do dětské výživy

Zdravý životní styl - všeobecně známé a velmi diskutované téma. Je to jen další moderní trend, způsob jak podpořit potravinářské řetězce a farmaceutické společnosti? Jak moc záleží na tom, zda jsou potraviny organické či ne a co to vlastně znamená? Kterým nemocem se dá předejít zdravou stravou a jak naše tělo funguje, když stravu zpracovává? Jak určité potraviny ovlivňují schopnost se soustředit, učit se a udržet si energii?

To vše patří do jakési základní abecedy o výživě, kterou by každý rodič měl znát. Jestliže je zdravý živ. styl důležitý pro dospělé, pak je zcela zásadní pro děti jak předškolního, tak školního věku.

Podstata

Napadlo Vás někdy při pohledu do zrcadla, že by jste měl/a zhubnout, nejlépe začít držet hladovku?
Váháte, zda je to dobrý nápad? Pak vězte, že určitě NENÍ! Hladovkou se nám nemůže podařit zhubnout a následně váhu udržet. Bohužel, to je fakt!

Čtěte dále a dozvíte se, že realita je jinde...

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: