Ambulance nutriční terapie - nestátní zdravotnické zařízení

Šimaňoková EvaNutriční terapeut specialista v ambulanci je odborník ve výživě se zdravotnickým vzděláním zaměřeným na výživu člověka. Zabývá se jak nemocnými(obezita, diabetici, onemocnění žlučníku, žaludku, střev),tak výživou dětí (i např. ADHD) nebo těhotných. Věnujeme se diagnostice složení lidského těla a všemu co je v širší nebo užší souvislosti se stravou. Jako nestátní zdravotnické zařízení se věnujeme ve velké míře různým onemocněním spojeným s trávením, ale také nemocem jako je Prader-Willy syndrom, Crohnova choroba, celiakie, ADHD, onkologičtí pacienti, anorexie aj. nebo jen zlepšujeme životní styl těm, kteří pro sebe chtějí udělat něco navíc.Pracujeme výhradně s běžnou stravou a upravujeme životní styl dle individuálních potíží pacienta. Nenajdete u nás žádné přípravky k "zlepšení" popř. "hubnutí" a podobně. Pracujeme pouze s potravinami dostupnými mezi běžnou populací.Pojištěnci 211 - pojišťovna ministerstva vnitra mají péči téměř komplexně hrazenu

Telefon: 773831482
E-mail: simanokova@stravaprovas.cz
WWW: www.stravaprovas.cz
Adresa: Dr.Martínka 1491/7
70800 Ostrava-Hrabůvka

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: