Alife company, s.r.o.Současný způsob života nám způsobuje stále větší problémy s udržením si dobré fyzické kondice, optimální váhy a s tím související zdravotní stav. Výživové poradenství je jednou z cest, jak našemu tělu pomoci. Internetové výživové poradenství je určeno všem, kteří pro svoji časovou vytíženost nemají čas navštěvovat poradny výživových poradců, nebo žijí v místech, kde taková poradna není a mají pocit, že potřebují optimalizovat svoji stravu, ať už z důvodu redukce hmotnosti, nebo pro udržení si své váhy, chtějí jíst zdravěji. Poradce pro výživu Vás povede na cestě k vytyčenému cíli. Na základě analýzy Vašeho současného životního stylu, zhodnotí stav a navrhne řešení, ať už jde o snižování, udržení váhy, případě optimalizaci stravy, která budou odpovídat Vašim individuálním potřebám. Dodá Vám psychickou podporu a pomůže Vám při zavádění nových stravovacích návyků a při překonávání úskalí, které tato změna provází. Zhubnout nebo se začít zdravěji stravovat, nelze zvládnout hned. Jde vždy o delší období, v kterém oceníte podporu, pomoc a individuální přístup odborníka.

Telefon: 774787779
E-mail: info@alifecompany.cz
WWW: www.alifecompany.cz
Adresa: Trnovanská 557
190 17 Praha 9

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: