Active NUTRITION- Nabízím poradenství v oblasti zdravé výživy- Redukční, racionální, sportovní výživa- Individualní a diskrétní přístup- Diagnostika pomocí tělesného analyzátoru, zhodnocení aktuálního zdravotního     stavu + návrh na řešení vycházející ze současného stavu a stravovacích návyků- Jak se zbavit špatných stravovacích návyků? Hubnutí bez jojo efektu, bez    hladovění- Sestavuji VÝŽIVOVÉ PLÁNY, které jsou zároveň edukativní materiály a jsou    vodítkem pro správné stravování- Pomohu Vám naučit se správnému stravovacímu režimu tak, aby jste byli schopni dosáhnout Vašeho cíle a spokojenosti.

Velice oblíbený je mezi klienty ZDRAVÝ VÍKEND.Tento Víkendový kurz Vás naučí zdravě jíst, upravit si jídelníček pro Vaše tělo tak, aby jste byli sytí, dodali tělu dostatek živin a zároveň se cítili lépe.V neposlední řadě také zrelaxovali díky wellness zázemí a odpočinuli si tak od každodenního stresu v příjemném prostředí jižních Čech.


Telefon: +420 728 534 192
E-mail: info@active-nutrition.cz
WWW: www.zdravyvikend.cz
WWW: www.active-nutrition.cz
Facebook:
Adresa: Kladenská 160/30
27343 Buštěhrad

Dotaz na poradce

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Doporučit známému

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus třiPřihlášení

Facebook
Sponzorovaný odkaz: